Sony Xperia 10 3GB/64GB Dual SIM – cesta k nevšedním zážitkům

Krátký popis:

elegantní design, ergnomocký tvvar, nadstandardní kvalita obrazu, zvuku, fotografií i videí, vysoký výkon i velká výdrž baterie

Padne nejen do oka

Smartphone Sony Xperia 10 3GB/64GB Dual SIM si Vás získá na první pohled svým designem. Padne Vám nejen oka, nýbrž i do ruky a to doslova.  Design tohoto telefonu je nejen atraktivní, je také ergonomický. Jeho protáhlé, kovové tělo se zaoblenými okraji je navrženo tak, aby Vám padlo do ruky.

Atraktivní vzhled tohoto smartphonu umocňuje velký, šestipalcový displej s unikátním poměrem stran 21:9., který Vám nabídne obraz v rozlišení Full HD. Obří displej chrání tvrzené sklo Gorilla Glass.

Dokonalý obraz i zvuk

Společnost Sony je známá špičkovu kvalitou obrazu. Kdo by neznal její slavné televizory! Smartphonu Sony Xperia 10 3GB/64GB Dual SIM  dala do vínku neméně vysokou kvalitu obrazu. Výsledkem je obraz jako v kině. Jeho kvalitu podporuje širokoúhlý displej.  

Bývá zvykem, že se obsah videa přizpůsobí displeji telefonu. Avšak u tohoto dotykového telefonu značky SONY je tomu jinak. Jeho displej se přizpůsobí obsahu. Díky tomu Vás nečekají žádné černé pruhy nad a pod vlastním obrazem.

Společnost SONY si u tohoto telefonu dala záležet nejen na kvalitě obrazu, nýbrž i na kvalitě zvuku. Vybavila tento svůj dotykový telefon špičkovými zvukovými technologiemi, Hi-Res Audio2 a DSEE HX. Technologie Smart Amplifier stojí za hlasitějším zvukem, vylepšenými basy i přesnými, křišťálově čistými výškami. Díky těmto technologiím Váš čeká stejně kvalitní zvuk, jako na koncertě.

Pořizujte snímky, natáčejte videa jako profesionálové

Na zádech telefonu je usazen duální fotoaparát s rozlišením 13+5Mpx, který mimo jiné umí vytvořit bezchybný efekt rozostřeného pozadí. Nemalou výhodu představuje fotografování do širokoúhlého formátu 21:9. Výsledné snímky jsou stejně kvalitní jako snímky profesionálů a to i za nepříznivých světelných podmínek.

S tímto telefonem nahrajete neméně kvalitní videa. Ultrajemné rozlišení 4K UHD umocňuje širokoúhlý displej. Stativ můžete nechat doma, telefon disponuje stabilizací obrazu.  

 

Zvládne více aplikací najednou

Širokoúhlý displej Vás zbaví otravného rolování a nabídne Vám velkou plochu, kde nebude problém otevřít si více aplikací. Bezproblémové otevření více aplikací najednou umožňuje také speciální boční tlačítko.

Zmařeno na výkon a na výdrž

Plynulý chod i při otevření více aplikací najednou, rychlém přepínání mezi nimi, hraní náročných her zajišťuje výkonný osmijádrový čipset. Kromě vysokého výkonu se tento smarttphone pyšní i vysokou kapacitou baterie, která činí 2 870 mAh. Její výdrž prodlužují užitečné funkce, Díky tomu se Vám nestane, že by Vám skvělý zážitek pokazila vybitá baterie.

 

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní a ergonomický design
  • Obří, širokoúhlý šestipalcový displej s poměrem stran 21:9
  • Vysoká kvalita obrazu i zvuku
  • Kvalita fotografií i videí srovnatelná s kvalitou fotografií a videí od profesionálů
  • Vysoký výkon i výdrž baterie
  • Možnost otevření více aplikací najedou i rychle přepínat mezi nimi

 

 https://www.kimgroup.cz/sony-mobile/sony-xperia-10-3gb-64gb-dual-sim-black/