SONY XPERIA XA1 ULTRA SINGLE SIM BLACK- Nejlepší cena na trhu

Zajímavý je nejen design

Elegantní a vytříbený design je první, co každého zaujme na smartphonu SONY XPERIA XA1 ULTRA . Hliníkový rámeček a 2.5D sklo i jeho linie působí velice atraktivně. Jeho linie jsou navíc přizpůsobené tomu, aby vám tento elegán doslova padl do ruky. Společnost Sony klade důraz nejen na vytříbený design, proto dala tomuto telefonu do vínku další užitečné vlastnosti a schopnosti.

 

Jedinečný video zážitek

Kdo by neznal televize Sony, které vám naservírují stejně kvalitní obraz jako je v kině. Nadstandardní kvalitou obrazu se může pochlubit také smartphon SONY XPERIA XA1 ULTRA SINGLE SIM BLACK. Společnost Sony ho vybavila obřím 6“ displejem, který vám nabídne bezkonkurenční obraz v rozlišení Full HD. Vychutnáte si dokonale živé a věrné barvy v každém detailu. Jedinečné zážitky z naprosto dokonalého obrazu jsou umocněny bezrámečkovým designem.

 

Telefon pro milovníky fotografování

 S tímto smartphonem můžete nechat svůj fotoaparát doma. Smartphone SONY XPERIA XA1 ULTRA SINGLE SIM BLACK ho dokonale nahradí, Čeká vás duální fotoaparát  s rozlišením neuvěřitelných 23 Mpx, který disponuje optickou stabilizací obrazu i snímačem Exmor RS. S tímto telefonem pořídíte také bezkonkurenční selfie.

Telefon, který vám rozumí

Tento smartohone společnosti Sony vám rozumí a dokáže se dokonale přizpůsobit vašim zvykům. Mimo jiné se můžete těšit na optimalizovanou paměť, verzi operačního systému Android Nougat, funkci Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje aplikace, které nepoužíváte, čímž šetří kapacitu paměti.

Nečeká vás žádné čekání ani zpomalené načítání. Samozřejmostí je plynulý, bleskový výkon a velkokapacitní operační paměť. Nechybí ani podpora rychlého internetu LITE/4G.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti

  • Atraktivní design

  • Obří,bezrámečkový šestipalcový displej

  • Vysoce kvalitní obraz v rozlišení Full HD

  • Duální fotoaparát  s rozlišením 23 Mpx, optickou stabilizací obrazu i snímačem Exmor RS.

  • Optimalizovaná paměť

  • Funkce Smart Clean

  • Vysoký výkon

  • Podpora rychlého internetu LITE/4G

 

 

Koupit můžete na:   https://www.kimgroup.cz/sony-mobile/sony-xperia-xa1-ultra-dual-sim-black/