Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM – Váš inteligentní společník

Krátký popis:

elegantní design, obraz ve Full HD rozlišení, nadstandardní kvalita zvuku,  duální fotoaparát včetně duálního předního fotoaparátu, vysoká kvalita zvuku,  vysoký výkon i výdrž baterie, schopnost se učit

Smartphone Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, Vás zaujme svým elegantním designem. Atraktivní vzhled však není jediné, co Vám tento telefon může nabídnout. Po jeho zapnutí se přesvědčíte, že jeho vnitřek je neméně zajímavý.

Atraktivní design i obraz

Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM navazuje svým designem na atraktivní design předcházejícího modelu XA1. Zakřivené hrany tohoto telefonu plynule přecházejí do tvaru zaobleného rámečku. Výsledkem je elegantní vzhled a velká přední obrazovka, která spolu s povrchem loop surface" podtrhuje eleganci tohoto telefonu.

Neméně úchvatnou podívanou nabízí 6,0" displej, který naservíruje obraz ve Full HD rozlišení. Velice tenký rámeček zvyšuje nejen eleganci, nýbrž i požitek z obrazu. Potěší Vás také odolné sklo Gorilla Glass, které chrání displej,

Zaostřeno na kvalitu zvuku

Nevšední zážitek ze sledování Vašich oblíbených filmů, videi Vám kromě špičkově kvalitního obrazu poskytne neméně kvalitní zvuk. Společnost Sony darovala do vínku Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM  tři technologie, které zajišťují nadstandardní kvalitu zvuku.

Technologie Smart Amplifier má na starosti hlasitost a čistotu zvuku. Za vyvážeností zvuku stojí technologie ClearAudio, kterou doplní Clear Bass s výraznými basami bez jakéhokoli zkreslen.

Fotoaparát, který Vám vyrazí dech

Smartphone Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM nadchne příznivce fotografování. Naservíruje jim zadní fotoaparát s rozlišením 23 Mpx a dvojitý přední fotoaparát s rozlišením 16 Mpx + 8 Mpx.

Fotoaparát, umístěný na zádech telefonu se snímačem Exmor RS se kromě vysokého rozlišení pyšní objektivem s vynikající světelností i superrychlým autofokusem. Díky bleskovému ostření budou i ty nejspontánnější momentky bez rozmazání. S tímto vybavením budou Vaše snímky perfektní i ve tmě.

Duální fotoaparáty patří ke standardní výbavě chytrých telefonů, duální přední fotoaparát je však výjimkou. Jednou z těchto výjimek je Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM.

Senzor se 16 Mpx, opatřený optickou stabilizací a kamera s 8 Mpx a 120°širokoúhlým záběrem na přední straně představují ideální vybavení pro dokonalé selfie za každých světelných podmínek,

Vysoký výkon i výdrž baterie

Samozřejmostí je vydoký výkon i velká výdrž baterie. Výkon procesoru tohoto smartphonu sspolu s nadprůměrným množstvím operační paměti a výkonným grafickým akcelátorem stačí i na nejnáročnější hry.

Baterie se může pochlubit nejen extrémně vysokou kapacitou, která činí neuvěřitelných 3580 mAh, která zaručuje telefonu velmi dlouhou výdrž. V její výbavě nechybí rychlé nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0, díky němuž získá dostatek energie na několik hodin za pouhých několik minut.

 Technologie adaptivního nabíjení Qnovo neustále monitoruje stav baterie a prodlužuje jeji životnost. Pokud se přesto stane, že se kapacita baterie bude blížit k nízkým hodnotám, nemusíte mít obavy z brzkého vybití baterie. Je zde totiž úsporný režim Stamina, který umí několikanásobně prodloužit výdrž telefonu.

Telefon, který se učí

Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM je inteligentní telefon, který se stále učí. Umí se Vám dokonale přizpůsobit a nabídnout Vám užitečná vylepšení a tipy pro maximální efektivnost.

Ví velmi dobře, které aplikace používáte nejvíce i které nepoužíváte vůbec. Automatická deaktivace nevyužívaných aplikací Smart Cleaner vymaže z mezipaměti všechny nepoužívané aplikace, čímž podpoří zajištění optimální rychlosti.

Oceníte také možnost používat dvě SIM karty současně i verzi operačního systému Android Oreo.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

. Klíčové vlastnosti

  • Elegantní design
  • Nadstandardní kvalita obrazu i zvuku
  • Špičkový 23Mpx fototoaparát se senzorem Exmor RS
  • Duální přední fotoaparát s rozlišením 16 Mpx + 8 Mpx
  • Vysoký výkon
  • Nadstandardní kapacita baterie, sc schopností rychlého nabíjení a úsporný režim
  • Schopnost se učit a plně přizpůsobit
  • Operační systém Android Oreo

 

https://www.kimgroup.cz/sony-mobile/sony-xperia-xa2-ultra-dual-sim-black/