SONY XPERIA XZ2 DUAL SIM

SONY XPERIA XZ2 DUAL SIM

elegantní design, nadstandardní kvalita obrazu i zvuku, odolnost vůči vodě, pádům i škrábancům, profesionální fotografie i videa, vysoký výkon, rychlost i kapacita baterie

Hladké elegantní, štíhlé tělo chytrého mobilního telefonu SONY XPERIA XZ2 DUAL SIM si vás získá na první pohled. Tento krasavec, který je součástí pestré nabídky společnosti Kim Group, vás zaujme nejen svým jedinečným designem.

Elegance nejen na první pohled

Hladké, štíhlé tělo s dokonale propracovaným skleněným designem vám padne nejen do oka. Doslova vám padne i do ruky. Hladký, skleněný 3D povrch v kombinaci se světelným tokem je plochou na které se odehrává hra světla. Vznikají krásné odrazy, barvy v pozadí i odlesky z každého úhlu.

Nevšední eleganci tohoto smartphonu společnosti Sony umocňuje jeho 5,7" HDR displej, který vám po jeho zapnutí naservíruje obraz v rozlišení Full HD+. Na živých a věrných barvách s parádním kontrastem a ostrostí se podílí také technologie TRILUMINOS. Tato technologie nabízí až o 30 % širší barevné spektrum ve srovnání se standardními displeji.

Můžete se těšit také na jedinečný zážitek s funkcí Dynamic Vibration. Tato funkce analyzuje data a veškerou akci z obrazovky přenáší pomocí vibrací do vaší dlaně.

Dotykový telefon SONY XPERIA XZ2 DUAL SIM se pyšní velkou odolností. Bez újmy odolá dešti, pádům. Díky speciálnímu tvrzenému sklu Corning Gorilla Glass 5 mu neublíží ani škrábance.

Nevšední zvukový zážitek

K dokonalému video zážitku patří dokonalý audio zážitek. Ten vám smartphone SONY XPERIA XZ2 DUAL SIM nabídne v hojné míře. Za dokonalostí zvuku stojí výkonné a hlasité reproduktory S-Force Front Surround, které jsou vybavené inovativními technologiemi, jako je například technologie Hi-Res Audio, Clear Audio, Clear Bass, DSEE HX. Výsledkem jsou křišťálově čisté tóny v každém detailu i silné, hluboké basy.

Mistrovské fotografie i videa

Fotoaparát nové generace Motion Eye s rozlišením 19Mpix,vybavený pokročilými technologiemi, citlivým snímačem s vrstvou paměti Exmor RS pro mobilní zařízení a objektivem G Lens se postarají o bezkonkurenční fotografie i videa. S tímto vybavením snadno pořídíte profesionální snímky a natočíte profesionální videa ve formátu 4K HDR.

Nechybí ani technologie prediktivního záznamu, díky níž vám neunikne žádný důležitý okamžik. Oceníte také funkci shlukového snímání s autofokusem, která zajistí, že žádný vámi pořízený snímek pohybujícího se objektu nebude rozmazaný.

Rychlost, výkon i výdrž

Pro tento smartphone společnosti Sony je charakteristická trojice vlastností – rychlost, výkon a výdrž. O rychlost a špičkový výkon se postará procesor Qualcomm Snapdragon 845. Výdrž baterie zajistí kromě její vysoké kapacity, činící úctyhodných 3 180 mAh, chytrá technologie Smart Stamina, která nejen chytře hospodaří s kapacitou baterie. Pokud v baterii dochází šťáva, chytrá technologie Smart Stamina vás na to upozorní. A nejen to, Dokonce odhadne, jak dlouho vám baterie vydrží. Samozřejmostí je rychlé, bezdrátové nabíjení baterie.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní design

  • 5,7“ IPS displej s Full HD+ rozlišením chráněný Corning Gorilla Glass 5

  • Funkce Dynamic Vibration

  • Odolnost vůči vodě, pádům i škrábancům

  • Fotoaparát nové generace Motion Eye s rozlišením 19 Mpx

  • Výkonné reproduktory S-Force Front Surround, vybavené inovativními technologiemi

  • Vysoká rychlost i výkon

  • Vysoká kapacita baterie

  • Chytrá funkce Smart Stamina, která šetří kapacitu baterie 

Více na:   https://www.kimgroup.cz/sony-mobile/sony-xperia-xz2-dual-sim-liquid-silver/