Sony Xperia XZ3 Dual SIM – telefon, který okouzlí nejen nadšence fotografování

Krátký popis:

elegantní design, obraz v ultrajmeném rozlišení, špičková kvalita zvuku, pořizování snímků i videí v profesionální kvalitě, vysoký výkon, štědrá kapacita baterie, verze operačního systému Android Pie

Smartphone Sony Xperia XZ3 Dual SIM, který je součástí bohaté nabídky společnosti Kim Group, dokazuje, že společnost Sony má stále co nabídnout.

Dechberoucí podívaná

Štíhlé tělo smartphonu Sony Xperia XZ3 Dual SIM s elegantně zaoblenými okraji v bezrámečkovém provedení Vám přesně padne do dlaně. K atraktivnímu vzhledu přidává společnost Sony také odolnost proti stříkající vodě a jemnému prachu i užitečnou ochranu v podobě tvrzeného skla Gorilla Glass.

Při pohledu na štíhlé tělo Sony Xperia XZ3 Dual SIM si nelze nevšimnout jeho OLED displeje, který umocňuje jeho eleganci. Po jeho zapnutí Vás nadchne dechberoucí obraz v ultrajemném rozlišení QHD+ (1440 x 2880 px).

Čekají Vás věrné a syté barvy, pozorovatelné ze všech úhlů, dokonale temná černá barva i přesné vykreslení tmavých ploch, které by jinak splynuly v bezvýraznou šeď. Naprosto věrné barvy, skvělá ostrost i výjimečný kontrast Vám zprostředkují jedinečný zážitek.

Dostali jste obrazové soubory v běžné kvalitě? Díky technologii X-Reality jsou přivedeny do kvality srovnatelné s HDR.

Zaměřeno na zvuk

K dokonalému video zážitku patří dokonalý audio zážitek. Tuto skutečnost si společnost Sony uvědomuje a proto vybavila svůj telefon Sony Xperia XZ3 Dual SIM technologiemi Hi-Res Audio2, DSEE HX™. Nechybí ani systém S-Force Front Surround a převodníky LDAC. Výsledekm je unikátní audio zážitek.

Tento telefon společnosti Sony umí nejen zprostředkovat zvuk ve špičkové kvalitě. Dokáže také převzorkovat Vaše stávající nahrávky a reprodukovat je.

Snímky i videa jako od profesionála

Nemusíte být profesionální fotograf, a přesto budete pořizovat profesionální snímky i videa. Stačí Vám k tomu smartphone Sony Xperia XZ3 Dual SIM. V jeho nitru se totiž skrývá vše, co je třeba k pořizování profesionálních snímků i videí.

Najdete v něm duální fotoaparát s rozlišením 19 Mpx + 13 Mpx, přesnou stabilizací obrazu i umělou inteligencí, která umí předvídat Vaše kroky. Dříve, než stisknete spoušť, Vám nabídne zajímavé momentky, které by se Vám jinak nepodařilo zachytit. 

Milovníky selfie potěší přední kamera se spoustou efektů i možností úprav. Můžete se těšit na bokeh efekt s rozostřeným pozadím, plně nastavitelný zkrášlovací režim i na softwarový blesk pro noční momentky.

S tímto telefonem natočíte také videa v kvalitě 4K HDR1.  Můžete rovněž natáčet zpomalené záběry s neuvěřitelnými 960 snímky za vteřinu. Vaše videa budou kvalitní i za velmi nepříznivých světelných podmínek.

Dostatek výkonu a energie i pro nejnáročnější dny

Vaše nevšední zážitky Vám nezkazí nedostatečný výkon, otravné zasekávání ani vybitá baterie. Telefon Vás nezradí ani během práce ani během zábavy. Jeho baterie kromě štědré kapacity 3 300 mAh disponuje funkcemi Smart Stamina a Battery Care, které podporují její výdrž a prodlužují její životnost.

Oceníte také verzi operačního systému Android, Pie.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

. Klíčové vlastnosti

  • Elegantní design
  • OLED displej s obrazem v ultrajemném rozlišení
  • Špičková kvalita zvuku
  • Vysoký výkon i velká výdrž baterie
  • Duální fotoaparát s rozlišením 19 Mpx + 13 Mpx, přesnou stabilizací obrazu i

     umělou inteligencí

  • Verze operačního systému Android Pie

 

https://www.kimgroup.cz/sony-mobile/sony-xperia-xz3-dual-sim-forest-green/