Srpnový Smart Week – chytré hodinky Samsung

Chytré hodinky značky Samsung jsou pojem. V nabídce našeho srpnového Smart Week najdete dva druhy hodinek této renomované značky, Samsung Gear Sport SM-R600 i Samsung Gear S3 Frontier SM-R760.

Samsung Gear Sport SM-R600 Black

Pokud existují hodinky na míru sportovcům a vyznavačům zdravého životního stylu, jsou to chytré hodinky Samsung Gear Sport SM-R600, které u nás najdete v elegantní černé barvě.  Hodinky umí nejen sledovat Vaše pohybové aktivity a v případě delší nečinnosti Vás na to upozornit.

 Jsou více než jen pečlivým hlídačem, který neúnavně sleduje Váš tep, Vaši polohu i Váš příjem a výdej kalorií. Aplikace Speedo On z nich dělá Vašeho osobního trenéra, který průběžně sleduje Vaše sportovní výkony a poskytne vám k nim veškeré potřebné detaily. Nejen to, Dokonce Vás umí motivovat k lepším výkonům. S těmito hodinkami budete mít větší radost z pohybu i ze svých sportovních výkonů.

Váš osobní trenér v podobě chytrých hodinek Samsung Gear Sport SM-R600 Black se nezalekne vody. Bude s Vámi při plavání a dokonce i při potápění, odolá vodě až do hloubky 50 m.

Navzdory jejich nadupané špičkové výbavě je jejich ovládání velice jednoduché. Potěší Vás také jejich elegantní design, který si navíc můžete dle potřeby měnit. K dispozici Vám je spousta snadno vyměnitelných řemínků a ciferníků.

 

Samsung Gear S3 Frontier SM-R760.Black

Praktické chytré hodinky v kombinaci s elegantním designem – to jsou chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760, které si můžete u nás objednat v atraktivní černé barvě. Na první pohled vypadají jako klasické ručičkové hodinky, které ocení milovníci stylu retro. Stačí však pootočit lunetu nebo se dotknout displeje a okamžitě zjistíte, že u těchto hodinek je retro pouze jejich design.

Můžete se těšit na kruhový displej s pokročilou technologií Super AMOLED, po jehož zapnutí se před Vámi nový svět s více než 10 000 aplikacemi. Tyto hodinky si výborně rozumí také s Vaším smartphonem. Pokud si však chcete přehrát hudbu, hodinky Vám poslouží jako přehrávač i bez spojení s Vaším telefonem.

Hodinky oceníte také při sportu či na výletě a to nejen kvůli jejich design. V jejich výbavě totiž nechybí snímač pro měření srdečního tepu a barometr.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/