Srpnový Smart Week – chytré hodinky Xiaomi

Chytré hodinky pro pohybově aktivní lidí – to jsou chytré hodinky společnosti Xiaomi. V nabídce našeho srpnového Smart Week máme dva typy chytrých hodinek značky Xiaomi, Xiaomi Amazfit BIP a Xioami Amazfit Pace.

Xiaomi Amazfit BIP Black

Patříte mezi lid, kteří si neumí přestavit život bez sportu? V tomto případě jsou chytré hodinky Amazfit PIB vyrobeny Vám na míru. Hodinky se mohou navíc pochlubit atraktivním designem, jehož eleganci umocňuje černá barva.

Ve výbavě těchto hodinek nechybí nic, co potřebují příznivci sportu. Samozřejmostí je funkce měření sportovních aktivit, monitorování srdeční frekvence, GPS, kompas i barometr.

Součástí výbavy je funkce sedavé připomenutí, která Vás nenechá dlouho v nečinnosti. Jste-li určitou dobu pohybově neaktivní, tato užitečná funkce Vás upozorní, že je čas věnovat se pohybu.

Tyto hodinky Vám skvěle poslouží i při plavání. Voda jim neublíží, odolají také prachu. Opotřebovaný či poškozený řemínek není problém snadno a rychle vyměnit. Oceníte také štědrou kapacitu jejich baterie.

Xiaomi Amazfit Pace Black a Xiaomi Amazfit Pace Red

Chcete zapracovat na své fyzické kondici? Ideální volbou jsou chytré hodinky Xiaomi Amazfit Pace, které si můžete u nás objednat v elegantní černé a červené barvě. Tyto hodinky si navíc skvěle rozumí s Vaším smartphonem.

Detailní přehled Vaší sportovní aktivity zajistí krokoměr, GPS a senzor srdečního tepu. Vítanou vlastností je jejich odolnost vůči vodě i vůči mechanickému poškození.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/