Srpnový Smart Week – fitness náramky a chytré hodinky Huawei

Čínská společnost Huawei je známý především svými smartphny. Tento gigant vyrábí i jiné zboží z kategorie chytrá elektronika. Velice oblíbený je chytrý náramek Huawei Color Band A2 a chytré hodinky Huawei Watch GT, oba tyto výrobky jsou součástí naší nabídky srpnového Smart Week.

Fitness náramek Hauwei Color Band A2 Black

Stylový módní doplněk v elegantní černé barvě i trenér, který je vám vždy k dispozici, to vše máte ve fitness náramku Hauwei Color Band A2. Tento elegán se může pochlubit odolností vůči vodě, déšť ani sprcha mu neublíží. Oceníte také jeho displeje, na který se vejde mnoho informací najednou, i jeho nízkou hmotnost.

Tento elegantní trenér vás bude věrně doprovázet při vašich sportovních aktivitách.  Tento Váš osobní trenér bude pečlivě sledovat nejen intenzitu Vašeho cvičení v reálném čase, bude také nepřetržitě monitorovat Váš srdeční tep, bude také sledovat kvalitu Vašeho spánku, čímž Vás ochrání před přetížením. V náramku se skrývá také inteligentní budík.

Tento trenér dohlédne nejen na to, abyste se nepřetrénovali. Jako správný trenér dbá také na dostatek Vaší fyzické aktivity. Pokud jste delší dobu v nečinnosti, náramek to zjistí a okamžitě Vás na to upozorní. Spočítá Vám také počet kroků i počet spálených kalorií a zobrazí výsledky na velkém displeji. Pokud se Vám jeho velký displej bude malý, můžete ho projit se svým smartphonem.

Náramek Vás umí upozornit nejen na příchozí hovory a zprávy. Dokáže Vám také najít Váš ztracený smartphone.

Chytré hodinky Huawei Watch GT Brown Leather Silicone

Chytré hodinky Huawei Watch GT Brown Leather Silicone jsou doslova nadupané užitečnými funkcemi pro sportovní aktivity i pro běžnou komunikaci. Pokud patříte mezi lidi, kteří si neumí představit život bez sportu, tyto chytré hodinky budou pro Vás správnou volbou.

Hodinky jsou velice odolné, můžete s nimi jít do terénu, k vodě a dokonce se můžete s nimi potápět až do hloubky 50 m. V terénu oceníte jejich funkce  GPS, kompas, gyroskop a barometr. Naprostou samozřejmostí je měření srdečního tepu a kvality spánku. Hodinky disponují režimem inteligentního tréninku, který Vás sám vede a doporučí Vám upravit tempo. Pokud kvalita Vašeho spánku není nic moc, na displeji hodinek se zobrazí návrhy na zkvalitnění Vašeho spánku.

Díky atraktivnímu designu si je můžete vzít nejen do terénu či na sportovní aktivity. S nimi budete styloví nejen v posilovně, na hřišti či v bazénu, nýbrž také ve městě či v práci.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/