Srpnový Smart Week – kamera Lamax Drive C3

V pestré nabídce našeho srpnového Smart Week najdete také autokameru Lamax Drive 3 – bazarová kamera. V této kameře máte spolehlivého parťáka, který vám prokáže cenné služby při podání důkazů o dopravní nehodě i o vandalství. Její příznivá cena je během našeho Smart Week ještě příznivější.

Záznam ve vysokém rozlišení i v noci

Lamax Drive 3 – bazarová kamera nepřetržitě pořizuje záznam vaší jízdy v rozlišení Full Hd a v plynulých 30 snímcích za vteřinu. Úhel jejího záběru je úctyhodný. Při záběru 140° této kameře nemá šanci nic uniknout.

Neméně kvalitní záznam je díky nočnímu režimu a přisvětlovací LED diodě pořizován i v noci. Výsledkem je detailní záznam, který lze v případě potřeby použít jako důkazní materiál.

Spolehlivý hlídač vašeho auta

Nestane se vám, že by vám na paměťové kartě došlo místo a kamera by přestala pořizovat záznam. O dostatek místa na kartě se postará nahrávání záznamu ve smyčce, což znamená, že se na kartě kamery odmazávají nejstarší neuzamčené záznamy.

V případě nehody kamera automaticky uzamkne aktuální záznam. V případě potřeby můžete uzamknout vámi zvolené záznamy ručně pomocí jediného tlačítka.

Kamera disponuje také parkovacím režimem, který zajistí dohled nad vaším autem i během vaší nepřítomnosti. Pokud najdete auto poničené vandaly nebo nešikovným řidičem, kamera to spolehlivě zaznamená, získáte tak vysoce kvalitní důkazní materiál. Kamera totiž s neúprosnou přesností zaznamená každý pohyb a pořídí o něm záznam.

Díky úspornému režimu energie se vám nestane, že by se baterie kamery během vaší nepřítomnosti vybila. Baterie vydrží v parkovacím režimu bez nabití až 24 hodin.

Natáčení bez varování

Součástí vybavení kamery je G-senzor, který s ne´prosnou přesností zaznamená jakákoliv náraz a začne nahrávat. Jelikož se během nahrávání nerozsvítí displej, pachatel netuší, že ho kamera natáčí.  Kamera umí zaznamenat nejen každý náraz, neunikne jí ani žádný pohyb.

Kamera, se kterou si budete rozumět

Pokud si pořídíte tuto kameru, nebude vás čekat žádná každodenní zdlouhavá, otravná manipulace a nastavení. Instalaci kamery provedete nacvaknutím. Na výběr máte ze dvou držáků, klasického s přísavkou nebo nalepovacího s 3M samolepkou.

Oceníte také intuitivní ovládání a přehledný, 2,4“ displej s obrazem ve vysokém rozlišení a českým menu. Displej vás nebude rušit při řízení, můžete ho totiž vypnout pouhým stisknutím jediného tlačítka.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/