Srpnový Smart Week – novinka v podobě smartphone i-Mobile IQ BIG 2

Hledáte kvalitní chytrý telefon za pár korun? Využijte nabídky našeho srpnového Smart Week. Najdete v ní novinku v podobě kvalitního smartphonu za pouhých 1. 049,- Kč.

Displej, který zaujme

Jednu z hlavních předností tohoto telefonu vidíte na první pohled. Padne vám nejen do oka. Je totiž navržen tak, aby vám padl doslova do ruky. Lze ho snadno ovládat pouze jednou rukou. Vejde si i do kapsy a navíc je úžasně lehký.

Telefon umí zaujmout nejen svým elegantním displejem. Po zapnutí vám jeho 5,5 palcový displej naservíruje obraz v rozlišení HD. Potěší vás příjemné a věrné barvy v každém detailu.

Hlavní trumf – výjimečná kapacita baterie

Vybitá baterie je nepříjemné překvapení, které může při práci s telefonem zkazit náladu. To se vám však s tímto telefonem nestane. Jeho hlavním trumfem je totiž neobyčejně štědrá kapacita baterie. S výjimečnou kapacitou baterie 4000 mAh vám vydrží telefon bez nabití dlouho.

Vysoký výkon i štědrá kapacita paměti

K výjimečné kapacitě baterie patří vysoký výkon i štědrá kapacita paměti. O vysoký výkon \a se stará 4 - jádrový procesor, plynulý chod zajišťuje operační paměť s kapacitou 2 GB. Vnitřní úložiště disponuje sice kapacitou 16 GB, což není nic závratného. Díky micro SD kartě může být tento prostor rozšířený až o dalších 32 GB. A to rozhodně není málo.

Obavy, že použitím micro SD karty se připravíte o možnost používat SIM kartu, a tím i o možnost volání, příjímání hovorů, psaní a odesílání textových zpráv, jsou zbytečné. Telefon je vyroben pro používání dvou SIM  karet současně, nebo jedné SIM karty a micro SD karty současně.

Zachyťte důležité okamžiky kvalitním fotoaparátem

Tento chytrý telefon v sobě skrývá zadní fotoaparát s příjemným rozlišením 12Mpx. Vaše fotografie budou kvalitní a to i za nepříznivých světelných podmínek. V dobré kvalitě budou i videa, která tímto telefonem natočíte.

Nahradí navigaci

Integrovaný GPS modul vám zaručí, že bez problémů rychle dorazíte na místo určení. GPS velice přesně zaměření vaši polohu a neméně přesně vás bude navigovat na místo určení softwarová navigace. Dokonce spolehlivě nahradí klasickou navigaci v autě

. https://www.kimgroup.cz/smart-week/