Srpnový Smart Week – sluchátka

Osobní trenér, kterého máte všude s sebou – to jsou bezdrátová sluchátka Samsung Gear ICONX 2018 SM-R140 Black – bazarové zboží. Sluchátka vám také poslouží pro poslech vaší oblíbené hudby, aniž by vás jakkoliv omezovaly ve vašich sportovních aktivitách.

Sluchátka pro relaxaci

Poslech vaší oblíbené hudby vám poslouží při relaxaci nebo vám může zpříjemnit některou z vašich sportovních aktivit. Například při poslechu hudby se lépe běží, poslech hudby odvede vaši pozornost od monotónní trati. Můžete se těšit na křišťálově čistý zvuk s dunivými basy.

Obavy, že by vám během sportování spadla sluchátka, jsou zbytečné. Sluchátka pevně drží na svém místě i při těch nejnáročnějších pohybových aktivitách. Navíc jsou pohodlná a bezdrátová, což vám zaručí naprostou svobodu pohybu. Pohodlné je také jejich ovládání, stačí jediný lehký dotyk nebo poklepání a sluchátka udělají vše, co si přejete.

 Fungují jako samostatný přehrávač, disponující štědrou kapacitou paměti. Můžete si v nich vytvořit vlastní playlist a nahrát do něj až tisíc skladeb.

Sluchátka si rozumí s vaším telefonem

Sluchátka vám budou přehrávat vaši oblíbenou hudbu i bez připojení k telefonu. Pokud však budete chtít používat i svůj smartphone, sluchátka jednoduše s ním spárujete pomocí Bluetooth. Jedinou podmínkou je, aby váš telefon pracoval na Androidu 4.4 a vyšším a současně kapacita jeho paměti RAM byla alespoň 1,5 GB.

Ke komfortu přispěje také velká výdrž baterie, která vydrží v provozu až sedm hodin bez nabití. Její nabíjení je velice snadné, stačí uložit sluchátka do pevného a praktického pouzdra, které plní také funkci nabíječky.

Osobní trenér, který má styl

Tato sluchátka vám poslouží nejen jako přehrávač, který vám zprostředkuje nadstandardní kvalitu zvuku. Díky funkci sportovního trenéra se sluchátka mohou během okamžiku proměnit ve vašeho osobního trenéra, který vás bude motivovat k vyšším výkonům. Tento trenér přesně zaznamenává detaily vaší pohybové aktivity a následně je vyhodnotí.

V těchto sluchátkách máte inteligentního trenéra, který sám od sebe neomylně pozná, zda běžíte nebo se věnujte rychlé chůzi či jiné pohybové aktivitě.  Precizně zaznamená čas, vzdálenost a dokonce i počet kalorií, které jste spálili při dané pohybové aktivitě. Veškeré záznamy si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci.

Váš osobní trenér je nejen výkonný, díky stylovému designu je také elegantní. Společnost Samsung se sice soustředila především na funkce, nezanedbala však ani vnější vzhled. Výsledkem je elegantní design, který působí nenápadně a který bude ladit s každým oblečením.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/