Srpnový Smart Week – TV Boxy

Nabídka našeho srpnového Smart Week je velmi pestrá, nechybí v ní ani TV Boxy. V tomto měsíci si můžete u nás za zvlášť příznivou cenu objednat TV Box Xiaomi Mi Box 3 a Xiaomi Mi Box S EU.

Xiaomi MI Box 3 – TV Box, který promění vaši televizi v multifunkční vysílací centrum

Xiaomi MI Box 3 je více než televize. Zatímco na obyčejné televizi pouze sledujete pořady, Xiaomi MI Box Vám nabízí mnohem více. Umožní vám například instalaci mnoha aplikací pro usnadnění sledování filmů č obsahu na internetu. Samozřejmostí je webový prohlížeč a hraní her pro Android.

Máte televizi, která vám dobře slouží, jen jí chybí funkce, kterými jsou vybaveny moderní chytré televizi. Připojte k ní Xiaomi MI Box 3 pomocí HDM konektoru a v okamžiku se vaše obyčejná televize promění v moderní, chytrou televizi, kterou lze navíc ovládat pouhým hlasem.

Součástí výbavy Xiaomi MI Box 3 je Google ČÁST, doplněk, který přidá do televize tlačítko, umožňující do televize vysílat obraz z vašeho telefonu, počítače a dalších zařízen. K dispozici je také přehrávač Videostream, který si poradí s titulky. Jedná se o webovou stránku, na které si zvolíte libovolné video z disku, spojíte se s přehrávačem Google Část. Videostream poté zobrazí ovládací prvky přehrávače včetně časové osy.

Xiaomi MI Box S EU zvětší displej vašeho smartphonu

Připadá vám displej vašeho dotykového telefonu malý? Propojte ho s naším Xiaomni MI TV Box S EU. Jediným stiskem na ovladači se na televizní obrazovce objeví hry, vaše oblíbené aplikace. K dispozici je také možnost stahovat aplikace a ukládat data.

Xiaomi MO BOX S EU dokáže také proměnit vaši televizi ve webový prohlížeč. Můžete se těšit na vynikající obraz v rozlišení 4K UHD i na špičkový zvuk s podporou Dolby. Digital Plus a DTS.

Instalace TV Boxu je velice snadná, stačí ho propojit HDMI kabelem s vaší televizí nebo ho propojíte přes Wi-Fi či Bluetooth 4.2 s vaším smartphonem. Po dobu používání zařízení můžete používat všechny funkce vašeho telefonu.

Oceníte také možnost ovládat zařízení pouhým hlasem i podporu Google CAST.

https://www.kimgroup.cz/smart-week/