Srpnový Smart Week - moderní klávesnicový telefon

Klávesnicový telefon nemusí být pouze jednoduchý telefon, vyhovující zejména seniorům. I telefon s klávesnicí se může pyšnit špičkovou výbavou a navíc může být dotykový. Důkazem je telefon Blackberry Passport Black - bazarový telefon, který je součástí nabídky našeho srpnového Smart Week.

Moderní klávesnicový telefon

Když se řekne klávesnicový telefon, mnoha lidem se vybaví docela obyčejný, klasický telefon, který ocení zejména senioři. Blackberry Passport Black však patří do úplně jiné ligy.

Je vybaven klávesnicí OVERTY, která disponuje všemi navigačními prvky a umožňuje rychlé psaní. Funkce na této klávesnici lze ovládat dvojím způsobem, pomocí klávesnice nebo pomocí displeje.

Co najdete v Blackberry Passport

Tento telefon je plný špičkové výbavy, rozhodně nepatří mezi telefony, vyrobené pro seniory. V jeho nitru se skrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon, výkonný grafický čip, operační paměť s velkou kapacitou a klávesnici OWERTY, která disponuje všemi navigačními prvky a umožňuje rychlé psaní.

Jedinečnost tohoto telefonu spočívá v jeho kombinaci unikátní klávesnice a 4,5" dotykového displeje, který vám naservíruje obraz s ultra jemným rozlišením.


Univerzální telefon

Blackberry Passport obsahuje všechny klasické pracovní a multimediální funkce. Zaujme vás také svou širokou konektivitou. Můžete ho propojit pomocí Bluetooth, Wi-Fi, microUSB.

Platit klávesnicovým telefonem? Proč ne? U Blackberry Passport je to možné díky podpoře funkce NFS. Při platbě vám stačí místo peněženky či platební karty vytáhnout telefon Blackberry Passport.

https://www.kimgroup.cz/smart-week