Starejte se s námi o spokojenost našich zákazníků!

U nás Vás nečeká rutina. Naopak Vaše práce bude pestrá a kreativní. Vaším úkolem totiž bude starat se o spokojenost našich zákazníků, odpovídat na jejich dotazy, dotazovat se na jejich spokojenost s vyřízením objednávky, osobní výdej zboží i doplňkový prodej. Vašimi pracovními nástroji budou chat, skype, e-mail a telefon. 

Mezi Vaše další úkoly bude patřit administrace, kontrola webových stránek, správa sociálních sítí, administrativní činnost v eshopu i řešení denních úkolů, které se vyskytnou během Vaši práce.

Budete se také osobně setkávat s našimi zákazníky, kteří si přijdou vyzvednout zboží, které si u nás objednali.

Nebudete nikoho otravovat nějakou nabídkou nebo průzkumem. Budete se ptát našich zákazníků jen na otázky, které je zajímají. K jejich objednávce jim nabídnete pouze příslušenství či službu, kterou mohou ke svému výrobku potřebovat.

Abyste našim zákazníkům dokázal/a nabídnout to, co mohou ke svému výrobku, který si u nás objednali, potřebovat, je nutné mít zájem o chytrou elektroniku. Vše ostatní vás naučíme.

Kromě chytré elektroniky by Vás měla bavit komunikace se zákazníky a zájem o jejich potřeby.

Jako zákaznická podpora a asistent eshopu budete skutečnou podporou našich zákazníků. Měla by Vám proto dělat radost spokojenost našich zákazníků.

U nás nenajdete píchačky, čipové karty ani open space. Najdete malý, přátelský kolektiv, osobní přístup, motivační ohodnocení podle výkonu, zajímavou práci i seberealizaci.

Jsme KIM Group, společnost zaměřená na chytrou elektroniku. Více než 13 let se staráme o to, aby život našich zákazníků byl jednodušší, zábavnější a pohodlnější. Baví nás starat se o spokojenost našich zákazníků a poskytovat jim perfektní servis. Máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a rádi se k nám vracejí.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek
Radošovická 4
100 00 Praha 100 – Strašnice
e-mail:  r.karizek@kim-group.com

web: https://www.kimgroup.cz/
         https://www.kimgroup.sk/