Streamujte s Google Chromecast 3!

Streamovací zařízení Google Chromecast si získala velkou oblibu, Google  Chromecast 3 není žádnou výjimkou.  Toto oblíbené zařízení společnosti Google najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Malý ale šikovný

Google Chromecast 3 hravě přenese obsah vašeho smartphonu či tabletu na televizní obrazovku. V tom se neliší od svého mladšího bratra, Google  Chromecast 2. Liší se však kvalitou přenosu.  Bez problému zvládne každou vteřinu přenést na televizní obrazovku jeden obraz z vašeho smartphonu či tabletu v rozlišení FullHD.  Samozřejmostí je podpora Wi-Fi v pásmech 2,4 a 5 GHz, což vám zajistí naprostou svobodu streamování.

Zařízení je všestranné, lze je proto použít na několika platformách. Můžete přehrávat z Androidu, iOS. MACu i z vašeho PC.  Umí nejen zrcadlit obsah vašeho telefonu, tabletu, notebooku či PC na televizní obrazovce, pracuje také s Google Asistentem.

Zaujme také jeho futuristický design, připomínající kosmický talíř. Uživatele potěší také jeho úžasná skladnost. Zařízení je maličké, jeho rozměry jsou pouhých 52 × 52 × 14 mm.

Spojení během chvilky

Není třeba si dělat starosti, jak zapojit tohoto šikulu. Zapomeňte na otravné dráty, komunikace probíhá prostřednictvím Wi-Fi.  Pomocí technologie Plug and Play a HDMI konektoru ho jednoduše připojíte k vaší televizi. Nastavení provádíte na svém smartohonu či jiném zařízení, ze kterého přenášíte obraz na televizor.  

O tuto výhodu nepřijdete ani v případě, že váš televizor je starší, docela obyčejný. Obsah vašeho smartphonu, tabletu, notebooku či PC se bude zrcadlit nejen na chytré televizi.  Tajemství jedinečnost tohoto šikovného pomocníka spočívá ve schopnosti během chvilky proměnit váš starší, docela obyčejný televizor v moderní televizi. Oceníte také možnost ovládat tohoto malého šikulu hlasem.

Kam pro Google Chromecast 3?

Nemálo spotřebitelů hledá na internetu, kde by si mohli objednat toto oblíbené streamovací zařízení.  Zadává do internetového prohlížeče různá spojení, včetně google chromecast 3 alza, google chromecast 3 mall.cz. Už není třeba složitě hledat, stačí navštívit naše webové stránky, do jejich vyhledávače napsat název produktu, kliknout na košík a objednat si streamovací zařízení.

Toto zařízení si můžete objednat zde

https://www.kimgroup.cz/multimedialni-centra/google-chromecast-3-white/