TIP na vánoční dárek - levný a chytrý náramek HUAWEI COLOR BAND A2 

HUAWEI COLOR BAND A2 

Osobní trenér, kterého máte vždy po ruce je snem těch, kdo rádi cvičí nebo sportují. Tímto osobním trenérem, který je navíc velmi elegantní, je chytrý fitness náramek HUAWEI COLOR BAND A2., který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Osobní trenér, který je vždy k dispozici

Chytrý fitness náramek HUAWEI COLOR BAND A2 je efektivní osobní trenér. Neúnavně sleduje intenzitu vašeho cvičení v reálném čase. Počítá nejen vaše kroky, nýbrž i kalorie, které jste spálili pohybem. Tento trenér vás nenechá zahálet. Jakmile jste delší dobu pohybově neaktivní, ihned vás na to upozorní. Navíc vás motivuje k dalšímu pohybu.

Jako správný trenér i tento fitness náramek společnosti Huawei vás nenechá nadměrně trénovat. Neustále totiž monitoruje vaši tepovou frekvenci, čímž vás chrání před nadměrnou zátěží i před úrazy, které přináší.

Ke zdravému životnímu stylu patří i dostatek odpočinku. I o ten se tento chytrý fitness náramek stará. Sleduje kvalitu i délku vašeho spánku. Dokonce vám může posloužit i jako budík.

K dispozici je připojení Bluetooth, které vám umožní sledovat své výsledky i na vašem smartphonu. Náramek je kompatibilní s operačními systémy Android, iOS, IP67.

Náramek, který má styl

Váš osobní trenér v podobě chytrého fitness náramku HUAWEI COLOR BAND A2 je nejen efektivní, nýbrž také elegantní. Lehká konstrukce, silikonový řemínek se zajímavou texturou a velký dotykový displej mu propůjčují atraktivní vzhled. Můžete vybírat z několika barevných variací – yellow-green, black a red.

Tento elegán se může navíc pochlubit také odolností vůči vodě. Můžete ho vzít bez obav do deště i do sprchy.

 

Přehled, snadné ovládání a velká výdrž

Díky velkému, 0,96“ OLED displeji budete mít veškeré potřebné informace na očích. O rychlé zobrazení všech skrytých funkcí se postará dotyková obrazovka. Náramek se navíc může pyšnit snadným, intuitivním ovládáním.

Potěší vás také velká výdrž jeho baterie. Vydrží až devět dní aktivního používání bez nabití. Navíc se velice rychle nabíjí. K plnému nabití mu stačí pouze 1,5 hodiny.

Náramek, který hlídá zprávy, hovory i telefon

S tímto chytrým náramkem můžete nechat svůj chytrý telefon v kapse. Náramek vás upozorní na příchozí hovory i textové zprávy. Navíc s ním můžete přijímat i ukončovat hovory.

Ztratili jste svůj smartphone? Chytrý fitness náramek HUAWEI COLOR BAND A2 vám ho pomůže najít.Klíčové vlastnosti

 • Přesný krokoměr

 • Přesné monitorování tepové frekvence, spánku i množství spálených kalorií

 • Upozornění na delší pohybovou neaktivitu

 • Velký OLED displej

 • Elegantní design

 • Odolnost vůči vodě

 • Zobrazování notifikací

 • Nízká hmotnost

 • Upozornění na příchozí volání a další důležité informace

 • Rozhraní Bluetooth

 • Spolupráce s operačními systémy Android, iOS, IP67

Více na:   https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=HUAWEI+COLOR+BAND+A2%C2%A0