TIP na vánoční dárek pro přítelkyni nebo manželku

XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE

Kdo by nechtěl pomocníka, který sám zamete, vysaje a vytře! Tímto pomocníkem je robotický vysavač XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE .který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Vysavač je k dispozici nejen v bílé barvě, nýbrž nově i v černé barvě. S tímto šikovným a chytrým pomocníkem se stane úklid zábavou.

Nová funkce – mokré čištění

Mokré čištění je nová funkce, kterou tomuto robotickému vysavači přidala společnost Xiaomi. Díky ní vysavač nejen dokonale vysaje, nýbrž také dokonale vytře. Tuto schopnost mu propůjčuje bionický filtr na vodu o objemu 100 ml.

 

Vytírání pomocí tohoto vysavače je jednoduché. Stačí připevnit na spodní část nádrže utěrku a připojit filtr jednoduchým nasunutím na spodní část vysavače. Jelikož si vysavač sám řídí dodávku vody, nemusíte kontrolovat, zdaje nádrž plná nebo ne. Tento šikovný pomocník pracuje nejen pečlivě, nýbrž i rychle. Během necelé hodiny dokáže perfektně vyčistit přibližně 125 metrů čtverečních.

Robotický vysavač pro alergiky


Patříte mezi lidi, kteří trpí alergií na prach? Robotický vysavač XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE je pro vás skvělou volbou. Je vybaven velkým HEPA filtrem, který dokáže zachytit i malé prachové částice. Filtr je navíc omyvatelný.


Síla a výkon

Robotický vysavač XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE se pyšní také silným motorem U Mi Vacuum Cleaner japonské značky NIDEC. Sací tlak až 2000P a schopnost pojmout za pouhou minutu 0,67m3 vzduchu z něho činí jeden z nevýkonnějších robotických vysavačů.

 

Slabostí robotických vysavačů, jsou koberce s delším vlasem a vysávání podél stěn. Tuto slabost však tento vysavač nezná. Díky silnému motoru a malému kulatému kartáčku dokonale vysaje a vyčistí i tato problematická místa.

 

Potěší vás také velká kapacita baterie, která mu umožňuje nepřetržitě pracovat bez nabíjení až 2, 5 hodiny. Za tu dobu vyčistí 250 m2 prostoru. Je-li baterie téměř vybitá, vysavač, automaticky přeruší práci a dojde si sám do nabíjecí stanice. Po dobití začne pracovat tam, kde předtím přestal.

 

Dokonalá samostatnost

Velkou předností tohoto vysavače je dokonalá samostatnost. Tento šikovný pomocník plní sám své povinnosti profesionálního uklízeče. Nainstalované kartáče mu umožňují překonávat bariéry do výšky 2 cm. Díky laserovému systému, který mapuje terén, se tento robotický uklízeč se perfektně orientuje ve vašem interiéru. Sám perfektně vyčistí všechny místnosti bez vašeho dozoru.

Obavy, že váš robotický pomocník narazí do zdi, nábytku nebo spadne ze schodů, jsou zcela zbytečné. Nárazům i pádu brání 12 vestavěných čidel, která mu spolu s laserovým systémem propůjčují naprostou samostatnost.

Vysavač pozná nejen překážky, nýbrž i koberec. Po najetí na něj okamžitě zapne maximální režim pro co nejlepší vysátí. Po vysátí koberce ho robotický vysavač opustí a vrátí se automaticky do normálního režimu. Zvedne-li někdo vysavač z podlahy, okamžitě přestane pracovat.

Tento robotický pomocník nejen pracuje naprosto samostatně, dokonce vám připomene, zda není třeba něco udělat. Zapomenete-li například vložit nádobku na smetí s HEPA filtrem, vysavač vám to připomene a nezačne pracovat, dokud do něho nevložíte nádobku na smetí.

Oceníte také jeho schopnost komunikovat pomocí aplikace Mi Home se svým smartphonem. Ve svém telefonu si můžete zobrazit mapu vašeho bytu, domu a odeslat vysavač na požadované místo. Navíc můžete pohodlně sledovat proces čištění, nastavit čas úklidu a další možnosti.


Klíčové vlastnosti

  • Schopnost současně vytřít i vysát

  • Samostatnost během úklidu

  • Vysoká efektivita a rychlost

  • Dokonalá orientace v interiéru díky laserovému systému

  • 12 čidel sloužících k ochraně před nárazy i pády

  • Vysoká kapacita baterie

  • Možnost ovládat i komunikovat s vysavačem pomocí chytrého telefonu