Tipy na dárky pro tchána nebo švagra

Tipy na dárky pro tchány a švagry

Čas na nákup vánočních dárků je tady a vy přemýšlíte, jaký dárek by se hodil vašemu tchánovi a vašemu švagrovi? Koupit nevhodný dárek je trapné. Chytrá elektronika je univerzální dárek, se kterým se do této situace nedostanete. Přinášíme tipy, které se budou hodit vašemu tchánovi i vašemu švagrovi. 

Jaký dárek se hodí vašemu tchánovi?

Pokud má váš tchán auto, které nedisponuje technologií Bluetooth, potěší ho transmitter Xiaomi BFQ04RM. Tento trasmitter disponuje technologií Bluetooth, která zajistí bezdrátový přenos zvuku nejen z autorádia, nýbrž i ze smartphonu či tabletu. Vašeho švagra potěší kompatibilita transmitteru se zásuvkami všech vozidel. Nezklame ani kvalita zvuku, která je k nerozeznání od kvality zvuku z přehrávače CD. Transmitter je velice jednoduchý, svým vzhledem je velice podobný USB nabíječce do auta. Najdeme na něm pouze dva USB porty, veškeré nastavení a operace provádíme ze smartphonu nebo z tabletu pomocí aplikace.

Poslouchá váš tchán rád hudbu? Pokud navíc patří mezi techniky méně zdatné jedince, skvělou volbou dárku je reproduktor JBL Go. Tento přenosný reproduktor může brát s sebou. Stačí mít pouze k dispozici smartpnone nebo tablet. Vše ostatní zajistí Bluetooth. Reproduktor je navíc velice snadno ovladatelný-Nezklame ani baterie, která se může pochlubit vysokou kapacitou. Tento reproduktor si můžete u nás vybrat v několika barevných variantách.

Jaký dárek potěší vašeho švagra?

Existují dárky, které potěší každého muže. Jedním z těchto dárků je smartphone Sony Xperia CA1 Ultra Single SIM Black. Jeho elegantní design, bezrámečkový displej, který nabízí obraz v rozlišení Full HD, fotoaparát s rozlišením 23 Mpx s optickou stabilizací obrazu i snímačem Exmor RS, velkou kapacita paměti a spoustou užitečných funkcí ocení každý muž i žena bez rozdílu věku.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo, powerbnaku, držák na mobilní telefon i jednu z paměťových karet. Doporučujeme vám karty SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC KARTA 256GB EVO PLUS + ADAPTÉR MB-MC256GA/EU, které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu.

Vašeho švagra potěší multifunkční chytré hodinky, jako jsou hodinky Erenbach Smartwatch DZ09. Lze je používat jako hodinky, jako smartphone fotoaparát i jako kameru.

Pokud váš švagr rád sportuje, potěší ho chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black, které jsou vybavení vším, co sportovci potřebují. Vyberete-li si z naší nabídky chytré hodinky, nezapomeňte k nim přibalit náhradní řemínky.

Dárek pro jedinečného tchána i švagra

Máte štěstí na výborného tchána nebo švagra? Vánoce jsou výbornou příležitostí, kdy mu můžete dát najevo, jak si ho ceníte. Notebook je dárek, který potěší každého muže. Z naší bohaté nabídky si můžete vybrat notebook Xiaomi Mi Air 13,3" I5 7200U 8GB 256GB Silver. Tento notebook dokáže zaujmout svým elegantním designem i svou nízkou hmotností. Jeho vynikající výkon zajišťuje procesor Intel Core sedmé generace. Při editaci videa či hry se bude hodit dedikovaná grafická karta, které pomůže vykreslit i ty nejnáročnější scény. Rovněž dokáže zprostředkovat nevšední video i audio zážitky a spoustu dalších možností.

Dalším tipem na skvělý dárek je notebook Xiaomi Mi Air 13,3" I5 8250U 8GB 256GB Silver, který se od předchozího notebooku liší vybavením čtečkou otisků prstů a lepším systémem chlazení. K notebooku nezapomeňte přibalit bezdrátovou myš. Můžete si u nás vybrat bezdrátovou myš Xiaomi MI Portable Mouse v barevných variantách Silver nebo Gold.Více na www.kimgroup.cz