Tipy na dárky pro tchýni a švagrovou 

Tipy na dárky pro tchyni a švagrovou 

Lámete si hlavu, jaký dárek vybrat pro svou tchyni a švagrovou? Co jim darovat, aby byly spokojené? Přinášíme tipy na dárky, které se jim budou hodit. Tyto dárky navíc snadno pořídíte z pohodlí domova, stačí si je objednat v našem e-shopu.

Jaký dárek vybrat pro svou tchyni?

Jedním z dárků, který potěší vaší tchyni je čistička vzduchu. Xiaomi MI Air Purifier 2S, Tato čistička vzduchu okamžitě dokonale vyčistí vzduch Je totiž vybavená filtrem, který rychlostí blesku zachytí spoustu částic, včetně cigaretového kouře. Oceníte i možnost připojení Wi-Fi, díky němuž se bude čistička neustále aktualizovat a tím pružně reagovat na změny kvality vzduchu.

Vaše tchyně jako hospodyňka ocení inteligentního a šikovného pomocníka, kterým je robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One White. Tento pomocník je zcela samostatný, dokonale se orientuje, sám vysaje, zamete a vytře podlahu. Pokud mu něco překáží v jeho práci, sám vaši tchyni na to upozorní. Tohoto šikulu lze snadno ovládat na dálku pomocí smartphonu.

Obavy, že tento pomocník spadne, či že do něčeho narazí, jsou naprosto zbytečné. Tento šikula dokáže přesně rozpoznat překážky. Přibalte k vysavači virtuální zeď, která mu zabrání vstupu do místnosti, kterou si vaše tchyně nebude přát uklidit. Darujte své tchyni tohoto šikulu, a případné její otravné řeči o tom, jak chudák musí uklízet, se stanou minulostí.

Chcete svou tchyni šikovně upozornit na to, že by měla se svou postavou a se svou váhou něco dělat? Darujte jí chytrou váhu Xiaomi MI Smart Scale 2. Tato váha jí to velice důrazně řekne za vás. Nemilosrdně jí ukáže, kolik procent tuku, svalů, vody i kostí se skrývá v jejím těle. S touto váhou bude konec hloupým výmluvám na těžké kosti. S touto váhou bude mít vaše tchyně dokonalý přehled o své hmotnosti i o složení svého těla.

Poslouchá vaše tchyně ráda hudbu? Pokud navíc nepatří mezi techniky zdatné jedince, skvělou volbou dárku je reproduktor JBL Go. Tento přenosný reproduktor jí poslouží kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít pouze k dispozici smartpnone nebo tablet. Vše ostatní zajistí Bluetooth. Reproduktor je navíc velice snadno ovladatelný. Lze ho využít i k vyřizování telefonních hovorů. Díky špičkové kvalitě zvuku nebude hovor rušit nepříjemná ozvěna nebo šumy. Nezklame ani baterie, která se může pochlubit vysokou kapacitou. Tento reproduktor si můžete u nás vybrat v barvách black, orange, pink, grey a red.

Jaký dárek vybrat pro svou švagrovou?

Chytrá elektronika je dárek, který nikdy nezklame. Darujte své švagrové smartphone, který jí svým elegantním designem padne do oka. Tímto smartphonem je Sony Xperia XA1 UltraA Single SIM Black. Jeho displej nabídne bezkonkurenční kvalitou obrazu. Samozřejmostí je možnost pořizovat profesionální fotografie. Tento chytrý telefon se dokáže dokonale přizpůsobit jejím zvykům. Nechybí například verze operačního systému Android Nougat, funkci Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje aplikace, které nepoužíváte, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo, powerbanku, držák na mobilní telefon i jednou z paměťových karet. Doporučujeme vám karty SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC KARTA 256GB EVO PLUS + ADAPTÉR MB-MC256GA/EU, které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu.

Chcete své švagrové nenápadně sdělit, že by se měla více hýbat? Darujte jí elegantní fitness náramek nebo elegantní chytré hodinky. Fitness náramek Xiaomi MIBand 2 Black bude pečlivě sledovat její pohybový režim i kvalitu jejího spánku. Neustále bude s naprostou přesností zaznamenávat její kroky, rychlost, počet spálených kalorií i srdeční tep. Navíc dokáže rozeznat druh jeho pohybové aktivity, kterou zaznamenává s doslova detailní a ohromující přesností. Pokud bude vaše švagrová déle sedět, náramek jí připomene delší pohybovou nečinnost. Nezapomeňte k tomuto náramku přibalit náhradní náramek. Podobnou službu nabídnou chytré hodinky Xiaomi Amazfit BIP Black, které navíc poslouží i jako hodinky.

Jaký dárek vybrat pro skvělou švagrovou?Pokud máte štěstí na tak skvělou švagrovou, která je vaše další sestra, vyjádřete jí svou oblibu dražším dárkem. Zatímco u drahých šperků či parfémů, se nemusíte „trefit“ do jejího vkusu, chytrá elektronika potěší každého.

Své milé švagrové uděláte radost notebookem Xiaomi Mi Air 13,3" I5 7200U 8GB 256GB Silver. Tento notebook dokáže zaujmout nejen elegantním designem a nízkou hmotností. Jeho vynikající výkon zajišťuje procesor Intel Core sedmé generace. Při editaci videa či hry se bude hodit dedikovaná grafická karta, které pomůže vykreslit i ty nejnáročnější scény. Rovněž dokáže zprostředkovat nevšední video i audio zážitky a spoustu dalších možností.

Své milé švagrové uděláte radost také notebookem Xiaomi Mi Air 13,3" I5 8250U 8GB 256GB Silver, který se od předchozího notebooku liší vybavením čtečkou otisků prstů a lepším systémem chlazení.

Darujete-li své švagrové některý z těchto notebooku, neměla k těmto dárkům chybět bezdrátové myš. Můžete si u nás vybrat bezdrátovou myš Xiaomi MI Portable Mouse v barevných variantách Silver nebo Gold.