Vážení zákazníci, ve dnech 19.4 a 22.4. máme z důvodu státních svátku zavřeno. Veškeré dotazy, objednávky a výdeje zboží, budeme vyřizovat po návratu 23.4.

Tipy na vánoční dárky pro děti

Tipy na vánoční dárky pro děti

Sháníte vánoční dárky pro své malé děti? Podívejte se do naší nabídky, najdete v ní chytré hodinky, vyrobené na míru dětem.

Chytré hodinky, které se budou dětem líbit

Chytré hodinky Alcatel Movetime Orange/Blue zaujmou děti na první pohled. Kombinace barev oranžové a modré nám, dospělým nemusí připadat vkusná, děti však tuto kombinaci barev milují. Jsou velmi dobře čitelné a také jsou velmi odolné. Kromě hrubšího zacházení snesou také vodu i prach.

 

Tyto hodiny poslouží i vám, rodičům

 

Díky chytrým hodinkám Alcatel Movetime Orange/Blue budete mít svého potomka stále pod dohledem, budete mít přehled doslova o každém jeho kroku. Pomocí navigace GPS hodinky určí polohu vaší ratolesti s přesností na metry. Funkce bezpečnostní zóny vám umožní vymezit své ratolesti daný prostor. Jestliže ho opustí, hodinky vám o tom okamžitě zašlou zprávu.

 

Pomocí hodinek můžete se svým dítkem komunikovat. Můžete mu na ně zavolat nebo poslat textovou zprávu. To samé může udělat vaše dítě. V aplikaci mu můžete nastavit až deset čísel, které lze vytáčet pomocí jediného stisku tlačítka. Pokud vaše dítě ještě neumí číst, můžete mu poslat hlasovou zprávu. Tuto zprávu vám může poslat i vaše dítě.

Nemusíte mít obavy, že to nezvládne. Ovládání těchto hodinek je totiž velice jednoduché.Více na : https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/alcatel-movetime-orange-blue/