Tipy na vánoční dárky pro děti

Tipy na vánoční dárky pro děti

Sháníte vánoční dárky pro své malé děti? Podívejte se do naší nabídky, najdete v ní chytré hodinky, vyrobené na míru dětem.

Chytré hodinky, které se budou dětem líbit

Chytré hodinky Alcatel Movetime Orange/Blue zaujmou děti na první pohled. Kombinace barev oranžové a modré nám, dospělým nemusí připadat vkusná, děti však tuto kombinaci barev milují. Jsou velmi dobře čitelné a také jsou velmi odolné. Kromě hrubšího zacházení snesou také vodu i prach.

 

Tyto hodiny poslouží i vám, rodičům

 

Díky chytrým hodinkám Alcatel Movetime Orange/Blue budete mít svého potomka stále pod dohledem, budete mít přehled doslova o každém jeho kroku. Pomocí navigace GPS hodinky určí polohu vaší ratolesti s přesností na metry. Funkce bezpečnostní zóny vám umožní vymezit své ratolesti daný prostor. Jestliže ho opustí, hodinky vám o tom okamžitě zašlou zprávu.

 

Pomocí hodinek můžete se svým dítkem komunikovat. Můžete mu na ně zavolat nebo poslat textovou zprávu. To samé může udělat vaše dítě. V aplikaci mu můžete nastavit až deset čísel, které lze vytáčet pomocí jediného stisku tlačítka. Pokud vaše dítě ještě neumí číst, můžete mu poslat hlasovou zprávu. Tuto zprávu vám může poslat i vaše dítě.

Nemusíte mít obavy, že to nezvládne. Ovládání těchto hodinek je totiž velice jednoduché.Více na : https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/alcatel-movetime-orange-blue/