Tipy na vánoční dárky pro mámu a tátu

Tipy na vánoční dárky pro mámy a táty

Vánoce se blíží a vy přemýšlíte nad vhodnými dárky pro své rodiče. Někdy je to opravdu těžké. Naštěstí v tom nejste sami, můžete se inspirovat našimi tipy.

Drobné, praktické dárky, které potěší

Patří-li některý z vašich rodičů mezi milovníky hudby, ocení reproduktor JBL Go. Tento přenosný reproduktor vám poslouží kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít pouze k dispozici smartphone nebo tablet. A potom díky technologii Bluetooth si může obdarovaný vychutnávat poslech své oblíbené hudby.

Praktickým dárkem, který potěší vaše rodiče, je chytrá rychlovarná konvice Xiaomi Mi Smart Kettle, se kterou můžete komunikovat přes Bluetooth pomocí aplikace MI Home. Tato chytrá konvice uvaří vodu doslova během chvilky. Oceníte také její elegantní design, dlouhou životnost bezpečnost, teplenou izolací i víko s funkcí tlumeného otevření. Konvice je velice úsporná, sotva voda, kterou v ní vaříte, dosáhne bodu varu, konvice se sama vypne a odpojí od elektrické energie.

Pokud auto vašich rodičů nedisponuje technologií Bluetooth, praktickým dárkem bude transmitter Xiaomi BFQ04RM , který ozvučí jejich auto.Transmitter disponuje technologií Bluetooth, která zajistí bezdrátový přenos zvuku nejen z autorádia, nýbrž i ze martphonu či tabletu. Nezklame ani kvalita zvuku, která je k nerozeznání od kvality zvuku z přehrávače CD. Transmitter je velice jednoduchý, svým vzhledem připomíná USB nabíječku do auta. Najdeme na něm pouze dva USB porty, veškeré nastavení a operace provádíme ze smartphonu nebo z tabletu pomocí aplikace. Nemalou výhodu představuje kompatibilnost rransmitteru se zásuvkami všech vozidel.

Snartphony se hodí

Dalším tipem na praktický dárek pro mámu či tátu je smartphone Sony Xperia XA1 Ultra Single SIM Black. Tento smartphone dokáže zaujmout nejen díky vytříbenému designu. Nabídne také bezkonkurenční kvalitu obrazu i možnost pořizovat profesionální fotografie. Navíc se dokáže dokonale přizpůsobit zvykům spotřebitele. Do jeho výbavy patří například optimalizovaná paměť, verze operačního systému Android Nougat, funkce Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje nepoužívané aplikace, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo i jednou z paměťových karet. Doporučujeme vám karty SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC KARTA 256GB EVO PLUS + ADAPTÉR MB-MC256GA/EU,

které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu. Neuděláte chybu, pokud ke smartphonu přibalíte stabilizátor obrazu, powerbanku i držák na mobilní telefony.

Dárky pro sportovně založené rodiče

Chystáte se s rodiči v zimě na hory? V tomto případě je potěší lyžařské brýle s kamerou ZSH091. Tyto lyžařské brýle jim poslouží také jako kamera a fotoaparát, díky nimž zachytí důležité momenty ve špičkové kvalitě.

Elegantní, nenápadný fitness náramek Xiaomi MIBand 2 Black potěší každého pohybově aktivního rodiče, mámu i tátu. Bude sledovat jeho pohybový režim i kvalitu jeho spánku. Neustále bude s naprostou přesností zaznamenávat jeho kroky, rychlost, počet spálených kalorií i srdeční tep. Navíc dokáže rozeznat druh jeho pohybové aktivity, kterou zaznamenává s doslova detailní a ohromující přesností. Náramek umí také připomenout delší pohybovou nečinnost. Nezapomeňte k tomuto náramku přibalit náhradní náramek.

Podobnou službu nabídnou chytré hodinky Xiaomi Amazfit BIP Black, které navíc poslouží jako hodinky. Váš táta ocení multifunkční chytré hodinky Erenbach Smartwatch DZ09. Lze je používat jako hodinky, jako smartphone fotoaparát i jako kameru. Vyberete-li si u nás chytré hodinky, nezapomeňte k nim přibalit náhradní řemínky.