Tipy na vánoční dárky pro manželky, partnerky a milenky

Tipy na vánoční dárky pro manželky, partnerky a milenky

Blíží se Vánoce a vy si lámete hlavu, jaké dárky pořídit svým manželkám, partnerkám, milenkám? Móda, parfémy, šperky potěší každou ženu, pokud se ovšem trefíte do jejího vkusu. A to je velmi obtížné. Přinášíme tipy na dárky, které se budou hodit vašim manželkám, partnerkám a milenkám. Tyto dárky navíc snadno pořídíte z pohodlí domova, stačí si je objednat v našem e-shopu.

Dárky, které ocení Vaše manželka i Vaše partnerka

Vaše životní družka, manželka či partnerka je také hospodyňka. Pokud patří mezi ty, kteří považují úklid za nutné zlo a o toto zlo se chtějí se svými manžely či partnery podělit, darujte jim pomocníka, který převezme úklid za ně. Tímto šikovným pomocníkem je robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One White. Je naprosto samostatný, sám vysaje, zamete a vytře podlahu. Samozřejmostí je dokonalé orientace, navíc dokáže rozpoznat překážky, obavy, že do něčeho narazí nebo že spadne, nejsou na místě. Pokud nechcete, aby některou místnost či její část uklidil, pořiďte si k vysavači u nás virtuální zeď

Vaše manželka či partnerka může tohoto šikulu ovládat pomocí svého smartphonu na dálku a věnovat se příjemnější činnosti než je úklid. Darujte své manželce či partnerce tohoto robotického pomocníka a obavy, že na vás připadne otravný úklid, budou minulostí. S tímto šikulou je totiž úklid zábava.

Mezi vybavení domácnosti patří také čistička vzduchu. Xiaomi MI Air Purifier 2S je čistička, která okamžitě dokonale vyčistí vzduch i dárek, který potěší vaši manželku i partnerku. Je totiž vybavená filtrem, který rychlostí blesku zachytí spoustu částic, včetně cigaretového kouře. Oceníte také možnost připojení Wi-Fi, díky němuž se bude čistička neustále aktualizovat a tím pružně reagovat na změny kvality vzduchu.

Chcete svou manželku či partnerku šikovně upozornit na to, že tloustne? Darujte jí chytrou váhu Xiaomi MI Smart Scale 2. Tato váha jí to řekne sama. A nejen to. Ukáže jí také kolik procent tuku, svalů, vody i kostí se skrývá v jejím těle. S touto váhou bude konec výmluvám na těžké kosti. S touto váhou bude mít vaše manželka či partnerka dokonalý přehled o hmotnosti svého těla.

Sháníte dárek za příznivou cenu, který potěší vaší manželku či partnerku? Darujte jí chytrou konvici Xiaomi Mi Smart Kettle. Tato konvice uvaří vodu během chvilky. LED světlo neustále informuje o provozu konvice i o teplotě vody. Konvice je bezpečná a úsporná. Lze s ní komunikovat přes rozhraní Bluetooth. Moderní design a vnitřek z nerezové oceli jí propůjčuje eleganci i dlouhou životnost. O její dlouhou životnost se stará také vysoce kvalitní termostat STRIX

Dárky, které potěší Vaší milenku

Milenku potěší drahé dárky, jedním z nich může být notebook Xiaomi Mi Air 13,3" I5 7200U 8GB 256GB Silver. Tento notebook dokáže zaujmout nejen elegantním designem a nízkou hmotností. Jeho vynikající výkon zajišťuje procesor Intel Core sedmé generace. Při editaci videa či hry se bude hodit dedikovaná grafická karta, které pomůže vykreslit i ty nejnáročnější scény. Rovněž dokáže zprostředkovat nevšední video i audio zážitky a spoustu dalších možností. Jednou z nich je například možnost odemykání tohoto notebooku pomocí chytrého náramku od společnosti Xuaomi. Pořiďte své milence také elegantní náramek Xiaomi Mi Band 2, který jí poslouží nejen k odemykání noteboku. Silver

Bude se jí líbit také notebook Xiaomi Mi Air 13,3" I5 8250U 8GB 256GB Silver, který se od předchozího notebooku liší vybavením čtečkou otisků prstů a lepším systémem chlazení.

Darujete-li své milence některý z těchto notebooku, neměla k těmto dárkům chybět bezdrátové myš. Můžete si u nás vybrat bezdrátovou myš Xiaomi MI Portable Mouse v barevných variantách Silver nebo Gold.

Dalším tipem na praktický dárek pro milenku je smartphone Sony Xperia XA1 UltraA Single SIM Black. Tento smartphone jí padne do oka nejen díky vytříbenému designu. Potěší jí také bezkonkurenční kvalitou obrazu i možností pořizovat profesionální fotografie. Potěší jí také jeho schopnost dokonale se přizpůsobit zvykům spotřebitele. Může se například těšit na na optimalizovanou paměť, verzi operačního systému Android Nougat, funkci Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje aplikace, které nepoužíváte, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo i jednou z paměťových karet. Doporučujeme vám karty SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC KARTA 256GB EVO PLUS + ADAPTÉR MB-MC256GA/EU, které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu.