Tipy na vánoční dárky pro milovníky hudby

Tipy na vánoční dárky pro milovníky hudby

Patří některý z členů vaší rodiny k milovníkům hudby a přemýšlíte, jaký dárek ho nejvíce potěší? Přinášíme vám tipy na dárky pod stromeček pro milovníky hudby. Tyto dárky si můžete vybrat z pohodlí domova v našem e-shopu.

 

Reproduktory JBL GO

 

Bezdrátový reproduktor GBP Go je elegantním a šikovným společníkem, který vám zpříjemní život kdekoliv a kdykoliv. Je malý, snadno přenosný a nabízí nevšední audio zážitek. Stačí mít k dispozici smartpnone nebo tablet. Vše ostatní zajistí Bluetooth.


Reproduktor lze využít i k vyřizování telefonních hovorů. Díky špičkové kvalitě zvuku nebude hovor rušit nepříjemná ozvěna nebo šumy. Nezklame ani baterie, která se může pochlubit vysokou kapacitou.

 

Pro přenos tohoto elegána můžete využít popruh na nošení, díky němuž budete mít volné ruce. Potěší vás také možnost výběru tohoto reproduktoru v několika barevných variantách.

 

Reproduktory JBL Flip

 

S bezdrátovými reproduktory JBL Flip čeká obdarovaného nevšední audio zážitek v podobě křišťálově čistého zvuku a hlubokých basů. Uvnitř reproduktoru se skrývá baterie s vysokou kapacitou, díky níž můžete nepřetržitě poslouchat svoji oblíbenou hudbu až 12 hodin

 

Tento reproduktor je nejen elegantní a snadno přenosný, nýbrž i vysoce odolný. Voda mu vůbec neuškodí. Dokáže jí odolat až do hloubky čtyř metrů. K použití tohoto reproduktoru vám stačí mít smartphone nebo tablet s Bluetooth připojením.

 

Této reproduktor najde uplatnění i v práci. Je vybaven mikrofonem, který můžete využít nejen na konferencích, poslouží také k vyřizování telefonních hovorů. Navíc ho díky podpoře technologie JBL Connect+ lze bezdrátově propojit s dalšími reproduktory, které podporují tuto funkci. Tento reproduktor je v našem e-shopu dostupný v několika barevných variantách.

 

Reproduktory JBL Extreme

 

Hledáte výkonný, bezdrátový, voděodolný reproduktor s nadstandardní kvalitou zvuku? Vsaďte na JBL Extreme. Nabídne jedinečný, ničím nerušený audio zážitek v podobě nádherného prostorového zvuku a hlubokých basových tónů. Potěší také velká výdrž baterie, jeho odolnost vůči vodě i možnost jeho využití k vyřizování telefonních hovorů. I tento reproduktor je v našem e-shopu k dispozici v několika barvách.

Sluchátka JBL Synchros E30

 

Milovníci hudby ocení také kvalitní stereo sluchátka, jako jsou sluchátka JBL Synchros E30. Tato sluchátka uspokojí i náročné uživatele nejen svým designem, nýbrž i zprostředkováním špičkově kvalitního zvuku a pohodlným nošením. O pohodlí během poslechu hudby se postarají 3D otočné mušle. Jejich ovládání je snadné. Sluchátka jsou opatřena univerzálním tlačítkem, kterým lez přijmout hovor, pozastavit nebo spustit skladbu. Nechybí ani zahnutý konektor, který brání jejich případnému zlomení. Sluchátka jsou k dispozici v elegantní bílé a černé barvě.