Tipy na vánoční dárky pro nejlepšího kámoše

Tipy na vánoční dárky pro kamarády

Dobrý kamarád je k nezaplacení. Je třena mu to ukázat. Jedinečnou příležitostí jsou k tomu Vánoce. Lámete si hlavu nad dárkem pro svého kamaráda? Chytrá elektronika je však dárek, který vždy potěší. Přinášíme tipy na dárky pro kamarádky. Tyto dárky si můžete u nás objednat z pohodlí domova.

Smartphonem nic nezkazíte

Praktický dárek, který se hodí, je smartphone Sony Xperia XA1 UltraA Single SIM Black. Tento smartphone okamžitě zaujme vašeho kamaráda svým elegantním, vytříbeným designem. Nabídne také špičkovou kvalitu obrazu i možnost pořizovat neméně kvalitní fotografie.

Samozřejmostí je plynulý, bleskový výkon, velkokapacitní operační paměť i schopnost tohoto telefonu se dokonale přizpůsobit zvykům spotřebitele. Má pro něho připravenou například optimalizovanou paměť, verzi operačního systému Android Nougat, funkci Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje aplikace, které nepoužíváte, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo, držák na mobilní telefon, powerbanku i jednu z paměťových karet. Doporučujeme vám karty

SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU

které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu. Hodí se také stabilizátor obrazu.

Pro nadšence streamování

Patří váš kamarád k příznivcům streamování? Pokud má rád navíc hudbu, je pro něho skvělou volbou Google chromecast Audio. Toto zařízení propojí obsah jeho smartphonu, tabletu, notebooku s audio systémem ve vysokém rozlišení. Zprostředkuje mu nejvyšší kvalitu zvuku bez zasekávání. Podpora pásem 2,4 a 5 GHz  je zárukou maximální kompatibility bezdrátového připojení WiFi.

O bleskovou rychlost se postará podpora standardu 802.11ac v pásmu 5 GHz, v kombinaci s pokročilou anténní technologií. Pomocí tohoto zařízení lze streamovat analogově i digitálně.

Pro milovníky hudby

Poslouchá váš kamarád rád hudbu? Darujte mu reproduktor JBL Go. Tento přenosný reproduktor je vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít pouze k dispozici smarttphone nebo tablet. Potom už jen stačí díky technologii Bluetooth vychutnávat svou poslech své oblíbené hudby.

Pro sportovně založené kamarády

Pokud váš kamarád rád sportuje a navíc rád lyžuje, budou se mu hodit lyžařské brýle s kamerou ZSH091. Tyto lyžařské brýle mu poslouží nejen jako klasické lyžařské brýle. Lze je používat také jako kameru a fotoaparát, díky nimž zachytí důležité momenty ve špičkové kvalitě.

Chytré hodinky umí mnohem více, než běžné hodinky a elegantní módní doplněk. Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black jsou správnou volbou pro jedince, pro které je sport nedílnou součástí jejich života. V jejich výbavě je vše, co sportovní nadšenci potřebují. Nechybí ani funkce měření sportovních aktivit (aplikace vám nabídne několik možností pohybových aktivit, jako je například běh, běh na pásu, jízda na kole, chůze), sledování srdeční frekvence, GPS, kompas, barometr. Hodinky měří také aktuální srdeční tep. Při delší pohybové neaktivitě pomocí funkce sedavé připomenutí připomenou, že je čas se opět věnovat pohybu.

Chytré hodinky Erenbach Smartwatch DZ09 nejen sportovce. Jejich jedinečnost spočívá v jejich multifunkčnosti. Kromě toho, že jsou chytré, je lze použít jako smartphone, jako fotoaparát i jako kameru. Snímky i videa, pořízené těmito hodinkami budou velice kvalitní.

Rozhodnete-li se pro některé z těchto chytrých hodinek, nezapomeňte k nim přibalit náhradní řemínek.

 

 

 

Vše najdete u spolehlivého prodejce na www.kimgroup.cz