Tipy na vánoční dárky pro teenagery

Tipy na vánoční dárky pro teenagery

Máte doma teenagera a přemýšlíte, jaký dárek ho potěší? Vsaďte na chytrou elektroniku, tu teenageři přímo zbožňují. Přinášíme několik tipů na dárky, které vašeho teenagera potěší. Dárky pořídíte z pohodlí domova, stačí si je vybrat v našem e-shopu-

Chytrá elektronika pro pohybové aktivity

Chytáte se v zimě na hory? V tomto případě se budou hodit lyžařské brýle s kamerou ZSH091. Tyto lyžařské brýle jim poslouží také jako kamera a fotoaparát, díky nimž zachytí důležité momenty ve špičkové kvalitě.

Fitness náramek a chytré hodinky najdou u teenagera uplatnění, ať už je váš teenager pohybově aktivní, nebo sedí celé hodiny u počítače či smartphonu nebo tabletu a je třeba ho příměr k pohybu.

Elegantní, nenápadný fitness náramek Xiaomi MIBand 2 Black je chytrým společníkem pro zdravý životní styl. Důkladně sleduje pohybový režim i kvalitu spánku svého majitele. Neustále bude s naprostou přesností zaznamenávat jeho kroky, rychlost, počet spálených kalorií i srdeční tep. Navíc dokáže rozeznat druh jeho pohybové aktivity, kterou zaznamenává s doslova detailní a ohromující přesností. Náramek umí také připomenout delší pohybovou nečinnost. Nezapomeňte k tomuto náramku přibalit náhradní náramek.

Teenagera potěší multifunkční chytré hodinky Erenbach Smartwatch DZ09. Lze je používat nejen jako hodinky, skvělé služby prokážou také jako smartphone, fotoaparát i kamera. Vyberete-li si u nás tyto chytré hodinky, nezapomeňte k mm přibalit náhradní řemínek.

Sluchátka pro nerušený poslech kdekoliv a kdykoliv

K teenagerům neodmyslitelně patří sluchátka. Darujte svému teenagerovi kvalitní stereo sluchátka JBL Synchros E30. Potěší ho nejen svým designem, nýbrž i zprostředkováním špičkově kvalitního zvuku a pohodlným nošením. O pohodlí během poslechu hudby se postarají 3D otočné mušle. Sluchátka jsou opatřena univerzálním tlačítkem, kterým lez přijmout hovor, pozastavit nebo spustit skladbu. Nechybí ani zahnutý konektor, který brání jejich případnému zlomení.

Chytrým telefonem nic nezkazíte

Praktický dárek, který se hodí, je smartphone Sony Xperia XA1 UltraA Single SIM Black. Tento smartphone padne vašemu teenagerovi do oka nejen díky vytříbenému designu. Ocení také špičkovou kvalitu obrazu i možnost pořizovat neméně kvalitní fotografie.

Samozřejmostí je plynulý, bleskový výkon, velkokapacitní operační paměť i schopnost tohoto telefonu se dokonale přizpůsobit zvykům spotřebitele. Váš teenager se může těšit například na optimalizovanou paměť, verzi operačního systému Android Nougat, funkci Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje aplikace, které nepoužíváte, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo, držák na mobilní telefon, powerbanku i jednu z paměťových karet. Doporučujeme vám karty

SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU,

, které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu. Hodí se také stabilizátor obrazu.

Streamování bez hranic

Streanování patří k nejoblíbenějším činnostem teenagerů. Darujte svému teenagerovi zařízení pro bezdrátové streamování hudby, darujte mu Google chromecast Audio. Toto zařízení propojí obsah jeho smartphonu, tabletu, notebooku s audio systémem ve vysokém rozlišení. Zprostředkuje mu nejvyšší kvalitu zvuku bez zasekávání. Podpora pásem 2,4 a 5 GHz  je zárukou maximální kompatibility bezdrátového připojení WiFi.

O bleskovou rychlost se postará podpora standardu 802.11ac v pásmu 5 GHz, v kombinaci s pokročilou anténní technologií. Pomocí tohoto zařízení lze streamovat analogově i digitálně.