Tipy na vánoční dárky pro vaše kamarádky

Tipy na vánoční dárky pro kamarádky

Dobrá kamarádka je jako naše dobrá sestra a je třeba jí to ukázat. Vánoce jsou k tomuto důkazu jedinečnou příležitostí. Přestože svou kamarádku dobře známe, nemusíme se trefit do jejího vkusu. Chytrá elektronika je však dárek, který vždy potěší. Přinášíme tipy na dárky pro kamarádky. Tyto dárky si můžete u nás objednat z pohodlí domova.

Chytrý telefon nezklame

Chytrý telefon Sony Xperia XA1 UltraA Single SIM Black zaujme na první pohled svým elegantním, vytříbeným designem. Rovněž nabídne bezkonkurenční kvalitu obrazu i možnost pořizovat neméně kvalitní fotografie. Navíc se dokáže dokonale přizpůsobit zvykům spotřebitele. Do jeho výbavy patří například optimalizovaná paměť, verze operačního systému Android Nougat, funkce Smart Cleaner, která automaticky deaktivuje nepoužívané aplikace, čímž šetří kapacitu paměti.

Rozhodnete-li se pro tento dárek, nezapomeňte k němu přibalit pouzdro tvrzené sklo i jednou z paměťových karet. Doporučujeme vám karty

SAMSUNG MICROSDHC 32GB UHS-I U1 + ADAPTÉR MB-MC32GA/EU,

SAMSUNG MICROSDXC 128GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC128GA/EU, SAMSUNG MICROSDXC 64GB UHS-I U3 + ADAPTÉR MB-MC64GA/EU,

které jsou velice výkonné i stylové a bezpečně zaznamenávají všechny důležité životní okamžiky. Ocení také jejich širokou kompatibilitu. Neuděláte chybu, pokud ke smartphonu přibalíte tvrzené sklo, pouzdro, stabilizátor obrazu, powerbanku i držák na mobilní telefony.

Pro vaši kamarádku, která miluje pohyb

Miluje-li vaše kamarádky lyžování, zcela jistě se chystá na hory. Skvělým dárkem budou pro ni lyžařské brýle s kamerou ZSH091. Tyto lyžařské brýle plní nejen funkci klasických lyžařských brýlí. Prokážou také výbornou službu jako kamera a fotoaparát, díky nimž zachytí důležité momenty ve špičkové kvalitě.

Elegantní, nenápadný fitness náramek Xiaomi MIBand 2 Black potěší vaší sportovně založenou kamarádku i vyznavačku zdravého životního stylu. Bude sledovat její pohybový režim i kvalitu jeho spánku. Neustále bude s naprostou přesností zaznamenávat její kroky, rychlost, počet spálených kalorií i srdeční tep. Navíc dokáže rozeznat druh jeho pohybové aktivity, kterou zaznamenává s doslova detailní a ohromující přesností. Náramek umí také připomenout delší pohybovou nečinnost. Rozhodnete-li se pro tento náramek, nezapomeňte k němu přibalit náhradní náramek.

Vaše kamarádka ocení také multifunkční chytré hodinky Erenbach Smartwatch DZ09. Poslouží ji jako elegantní módní doplněk i jako hodinky. A nejen to. Tyto hodinky jsou nejen chytré, umí toho více než běžné chytré hodinky. Tyto hodinky lze používat také jako smartphone, fotoaparát i kamera. Vyberete-li si u nás tyto chytré hodinky, nezapomeňte k mm přibalit náhradní řemínek.

Chytrá konvice pro chvíle u šálku kávy či čaje

Praktický dárek, který přijde vaší kamarádce vhod, je chytrá konvice Xiaomi Mi Smart Kettle. Tato konvice uvaří vodu na oblíbený čaj, kávu či jiný nápoj během chvilky. LED světlo neustále informuje o provozu konvice i o teplotě vody. Konvice je bezpečná a úsporná. Lze s ní komunikovat přes rozhraní Bluetooth. Moderní design a vnitřek z nerezové oceli jí propůjčuje eleganci i dlouhou životnost. O její dlouhou životnost se stará také vysoce kvalitní termostat STRIX

Reproduktor JBL Go pro milovnice hudby

Reproduktory JBL Go potěší každého příznivce hudby. Pokud vaše kamarádka patří do této skupiny, potěší ji reproduktory JBL Go. Tento přenosný reproduktor je vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít pouze k dispozici smarttphone nebo tablet. Potom už jen stačí díky technologii Bluetooth vychutnávat svou poslech své oblíbené hudby.Vše najdete na www.kimgroup.cz