TOP 10 nejprodávanějších produktů B2B Kim Group

Klademe důraz na kvalitu, rychlost, komunikaci i pestrost sortimentu. Reagujeme pružně na poptávku, proto v našem skladu nechybějí respirátory ani antigenní testy. Záleží nám na spokojenosti našich partnerů i našich zákazníků, proto sledujeme, jaké zboží se nejvíce prodává. Které produkty se umístily v první desítce těch nejprodávanějších?

  1. místo – Respirátor KADI 001 – Třída ochrany FFP 2 Bílý – jedná se o antivirový respirátor, který umí zachytit více než 95 % virů i bakterií. Rovněž zachytí prachové i smogové částice, aerosoly a pyl.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/respirator-kadi-001-trida-ochrany-ffp-2-bily/

  1. místo – Antigenní test – SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold) – 20 ks. – slouží pro detekci SARS-CoV-2 ve slinách. Je rychlý, účinný, pohodlný a bezbolestný, to ho činí vhodným pro děti, seniory i jedince se zdravotním postižením. Test obdržel VÝJIMKU PRO ANTIGENNÍ TESTY vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování Další subjekty mohou od níže uvedeného žadatele povolené antigenní testy nakoupit a dále distribuovat za účelem zajištění celoplošného testování laickými osobami.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit--colloidal-gold-20ks/

  1. místo – Antigenní test – SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test – 1 ks. – jedná se o rychlý, účinný, pohodlný a bezbolestný test antigenu SARS-CoV-2 v nosní dutině. Provádí se pomocí výtěru z nosu a nosohltanu. Test obdržel VÝJIMKU PRO ANTIGENNÍ TESTY vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování Další subjekty mohou od níže uvedeného žadatele povolené antigenní testy nakoupit a dále distribuovat za účelem zajištění celoplošného testování laickými osobami.

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-1ks/

  1. místo – Respirátor Mediasanex – Třída ochrany FFP 2 – Černý – jedná se o velmi kvalitní antivirový respirátor, schopný zachytit více 95 % virů i bakterií. Kromě nich zachytí aerosoly i smogové, prachové a pylové částice.

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/respirator-mediasanex-trida-ochrany-ffp-2-cerny/

  1. místo – Kokosové mléko s příchutí Coffee 330 ml – tento zdravý a chutný nápoj vám nejen dodá energii. Posílí také váš imunitní systém, což je zejména v současné době nesmírně důležité.

https://www.kimgroup.cz/vody/kokosova-voda-s-prichuti-coffee-330ml/

  1. místo – Philips Oneblade QP2520/20 – tento zastřihovač vousů se postará o dokonalé zastřižení vašich vousů bez zranění či podráždění pokožky.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/philips-oneblade-qp2520-20/

  1. místo – JBL Charge 4 Black – reproduktor, který svým špičkově kvalitním zvukem oživí každou párty. Pyšní se také elegantním designem, velkou odolností i výdrží baterie.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-charge-4-black/

  1. místo – Xiaomi Mi TV Box S 4K EU – toto zařízení udělá z vaší televize webový prohlížeč. Rovněž zobrazí na televizní obrazovce vaše oblíbené aplikace nebo hry. To vše v přepychovém obraze v rozlišení 4K UHD a s neméně kvalitním zvukem.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost-3/xiaomi-mi-tv-box-s-eu/

  1. místo – Google Nest Mini 2. Generace Chalk – tento chytrý reproduktor je skvělým nástupcem známého Google Home Mini. Na rozdíl od svého předchůdce vám nabídne prostorový (360°)m dokonale čistý zvuk vynikající kvality. Novinkou je vylepšené rozpoznávání hlasu i otvor na zadní straně, díky němuž ho můžete pověsit na zeď. Tento reproduktor si zamilují ochránci přírody. Jeho látkový top je totiž vyrobený z recyklovaných plastových lahví.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory-a-reprosoustavy/google-nest-mini-2--generace--chalk/

  1. místo – 10´LED Selfie Ring Senlight – je žhavou novinkou B2B Kim Group. Jedná se o kruhové LED světlo, které výborně poslouží pro selfie videa nebo jako klasické světlo do ateliéru na fotografování. Nyní ho můžete objednat v našem e-shopu za akční cenu.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/10--led-selfie-ring-senlight/