Třetí adventní akční víkend – kamery jako praktický dárek

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Xiaomi Mi Dash Cam 1S – autolkamera, která vám zajistí kvalitní důkazy

Při dopravní nehodě mají kvalitní důkazy cenu zlata. Autokamera Xiaomi Mi Dash Cam 1S vám je opatří. Do jejího širokoúhlého 140°záběru se vejde všechno. Noční vidění zajistí kvalitní záznamy ve Full HD rozlišení i v noci. Samozřejmostí je neméně kvalitní zvuk.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-outdoor/xiaomi-mi-dash-cam-1s/

XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P – spolehlivý hlídač vaší domácnosti

Domácí kamera XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P dokonale ohlídá vaši domácnost v době, kdy nejste doma. Vertikální úhel pohled 115°, 360° horizontální detekce pohybu a duální motory dělají z této kamery spolehlivého hlídače, kterému neunikne žádný pohyb. A to ani v noci. O to se postará režim nočního vidění. Pokud kamera zaznamená neočekávaný pohyb, zašle vám na váš smartphone upozornění i video. Na kameru si lze také ukládat záznam i kdykoliv sledovat aktuální obraz kamery ze svého smartphonu.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-outdoor/xiaomi-mi-home-security-camera-360-1080p/

Autokamera Truecam A5S – nejen černá skříňka do vašeho auta      

Úkolem černé skříňky je pořizování záznamů, které v případě dopravní nehody použijí jako důkazy. Truecaam A5S pořizuje mnohem kvalitnější záznamy než běžné černé skříňky. Na záznamu této autokamery snadno rozeznáte SPZ i obličeje osob s největší ostrostí a detaily i v noci. Kamera nabízí možnost stálé instalace držáku na kameru, včetně stálého připojení dobíjení. Odpadá tak složitá každodenní instalace kamery. Truecaam A5S se hodí nejen pro pořizování kvalitních důkazů v případě dopravní nehody. Poslouží vám také pro pořízení krásných záběrů z míst, kterými projíždíte.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/truecam-a5s/

Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey – pro bezpečnější jízdu

Kamera Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey pořizuje kvalitní videa, která vám v případě potřeby poslouží jako důkazy. Její 165°úhel záběru bez problémů pokryje tři jízdní pruhy. Budete mít zaznamenanou dopravní situaci před vámi i kolem vás, což může být v případě nehody klíčové. Kvalitu záznamu nesnižují ani nepříznivé světelné podmínky.

Xiaomi Yi Dashboard Camera disponuje chytrým asistentem ADAS, který vás ochrání před dopravní nehodou. ADAS vás včas upozorní na překážku před vaším autem i na vybočení z jízdního pruhu.

https://www.kimgroup.cz/digitalni-kamery/xiaomi-yi-dashbord-camera-grey/