Třetí adventní akční víkend – naše tipy na drobné dárky, které potěší

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Drobné, praktické dárky, které potěší

Chytrá váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 se hodí všem, kteří chtějí zhubnout. Kromě tělesné hmotnosti měří také složení těla. Zobrazí podíl tělesného tuku, svalů, vody a kostí. Váha pomůže také motivovat ke zdravému životnímu stylu. Ukáže výsledky i případné pokroky pomocí grafů. Velkou předností je velká skladnost i univerzálnost. Váhu mohou využít všichni členové rodiny, včetně dětí, kteří váží méně než 150 kg.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-osobni-vahy/xiaomi-mi-body-composition-scale/

Chytrý deštník Xiaomi Automatic Umbrella najde uplatnění nejen v deštivém počasí, neméně spolehlivě ochrání i před prudkým sluncem. Jeho tkanina, vyrobená speciální technologií, zajistí na povrchu speciální film, který odpuzuje vodu. Tento chytrý deštník odolá nejen vodě, dokáže také zabránit škodlivému UV záření. Až do neděle si tento deštník v elegantní černé barvě budete moci u nás objednat za velmi příznivou cenu.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-automatic-umbrella-cerna/

Xiaomi Mi Router 4A dokáže zesílit každý Wi-Fi signál. Nabízí kvalitní, rychlé a bezpečné bezdrátové připojení. Součástí jeho výbavy je algoritmus opravy chyb i funkce rodičovské kontroly, která jim poskytne detailní přehled o on-line činnosti jejich potomků. Potěší také snadná instalace routeru.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-mi-router/xiaomi-mi-router-4a/