Třetí adventní akční víkend – oblíbené fitness náramky Xiaomi Mi Band

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Xiaomi Mí Band 4 – chytrý náramek, který zaujme nejen svým displejem

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 Vás na první pohled zaujme svým barevným AMOLED displejem s nastavitelným jasem. Po jeho zapnutí Vás čeká obraz ve špičkové kvalitě. Xiaomi Mi Band 4 zaujme i svou výbavou.

Umí počítat nejen Vaše kroky, spálené kalorie a další běžné dovednosti chytrých náramků. Xiaomi Mí Band 4 obsahuje šest sportovních režimů. Bude pečlivě zaznamenávat Váš výkon v běhu, cyklistice, plavání a dalších sportovních aktivitách. Náramek Vás nenechá dlouho bez pohybu, po delší době sezení Vás upozorní, že je čas na pohyb.

Xiaomi Mi Band 4 Vám výborně poslouží také jako budík nebo přehrávač hudby. S tímto fitness náramkem můžete hodinky nechat doma. Jeho displej Vám zobrazí datum, čas a dokonce i počasí.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-mi-band-4/

Xiaomi Mi Band 2 – nestárnoucí elegantní fitness náramek

Fitness náramek Xiaoni Mi Band 2 je výborným společníkem pro vyznavače zdravého životního stylu i pro ty, kteří se rozhodli žít zdravě. Dohlédne na jejich pohybový režim i na kvalitu jejich spánku, spočítá kroky, změří rychlost i srdeční tep.

Umí také zmapovat terén a rozeznat druh pohybové aktivity. Ukáže Vám také, zda se Vaše tepová frekvence pohybuje v aerobním či anaerobním pásmu. Náramek vás nenechá sedět několik hodin u počítače. Po určité době Vás jemným zvukem upozorní, že příliš dlouho sedíte. Náramek neošidíte, umí totiž detailně zaznamenat Váš pohyb a dokonce i počet kalorií, které jste při něm spálili.

Díky svému atraktivnímu designu Vám náramek poslouží i jako elegantní módní doplněk,

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black/