Třetí adventní akční víkend: náš tip na dárek - reproduktory

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Reproduktory – skvělý dárek pro příznivce hudby

Reproduktor je dárek, který potěší každého příznivce hudby. V nabídce našeho třetího adventního akčního víkendu najdete reproduktory renomovaných značek.

Google Home Mini – reproduktor, který lze ovládat hlasem

Od reproduktoru se očekává zprostředkování příjemného zážitku z poslechu hudby. Google Home Mini umí mnohem více. Dokáže vám odpovědět na vaše otázky. Můžete se ho ptát na počasí, dopravu, finance, sport a další oblasti, které vás zajímají. Tento reproduktor lze ovládat hlasem. Tuto možnost aktivujte příkazem „OK, Google“.  V naší akční nabídce ho najdete ve dvou barvách, Charcoal a Coral
https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-charcoal/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/google-home-mini-coral/

JBL Flip 5 – reproduktor na cesty

Reproduktor JBL Flip 5 je vyroben na míru cestovatelům. Je snadno přenosný, bez problému ustojí i náročnější podmínky, včetně půlhodinového ponoření do vody, hluboké 1 m. Můžete ho používat ve vertikální i v horizontální poloze. Oceníte také velkou výdrž jeho baterie i rozsah jeho frekvence od 65Hz do 20kHz. Připojíte-li druhý reproduktor podporující funkci JBL PartyBoss, získáte stereofonní zvuk.

Potěší vás také jeho elegantní design, který umocňuje atraktivní černá barva.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/jbl-flip-5-black/

JBL Xtreme – reproduktor s prostorovým zvukem

Elegantní design není jediné, čím vás JBL Xtreme dokáže zaujmout. Okouzlí vás také jeho nádherný, čistý prostorový zvuk. Potěší také jeho odolnost vůči vodě i velká výdrž jeho baterie, díky níž vydrží bez nabití nepřetržitě v provozu dlouhých 15 hodin. K reproduktoru můžete připojit tři zařízení najednou, smartphone nebo další reproduktory. V naší akční nabídce ho najdete v atraktivní červené barvě.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-xtreme-red/