Třetí adventní akční víkend: náš tip na dárek - sluchátka

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Sluchátka Sony WH-CH700N Black pro audio zážitek jako na koncertě

Společnost Sony je známá nejen nadstandardní kvalitou obrazu. O tom, že stejným mistrem je i v kvalitě zvuku, svědčí bezdrátová sluchátka Sony WH-CH700N Black. Za vynikající kvalitou zvuku stojí kupolovité reproduktory a technologie DSEE (Digital Enhancement Engine). 

Kompatibilita s Androidem a iOS dává možnost provádět detailní zvukové nastavení pomocí bezplatné aplikace Sony Headphones Connet. Rovněž si lze nastavit režimy digitálního zvukového pole. Výsledkem je stejný audio zážitek jako na koncertě. Nechybí ani pohodlí, o které se postará otočná konstrukce i pohodlné náušníky.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/sony-wh-ch700n-black/

Sluchátka Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White – pro nerušený poslech

Sluchátka Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White se mohou pochlubit dotykovým i dálkovým ovládáním a možností využít hlasového asistenta. Špičkově kvalitní zvuk, který vám zprostředkují, nebude rušit žádný hluk z okolí, Sluchátka vás totiž od něho izolují.

Svou oblíbenou hudbu můžete poslouchat všude, i v bazénu, ve sprše či ve vaně. Voda sluchátkům neuškodí. Kromě poslechu hudby můžete také přijmout nebo odmítnou hovor. Oceníte také velkou výdrž baterie a samonabíjecí pouzdro, které ji dokáže rychle nabít.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/xiaomi-mi-air-true-wireless-earphones-white/