Třetí adventní akční víkend: JBL Boombox a Ultimate Ears Boom 2 – vaši společníci na párty

Přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod vánoční stromek? Darujte jim chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je velice oblíbený dárek, který nemusí být drahý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka chytré elektroniky za velmi příznivé ceny.

Stříbrný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Rostoucí cena kovu má za cíl motivovat lidi k účasti na stále se stupňujícím předvánočním nákupním šílenství.

To my rozhodně nechceme. Naopak chceme, abyste si v klidu vychutnali kouzlo adventu a připravili se na slavení vánočních svátků. Šetříme váš čas, nervy i peněženku. U nás nakoupíte dárky v klidu z pohodlí domova, bez spěchu, stresu, tlačenic. A navíc za velice příznivé ceny.

Každý adventní víkend je akční, to znamená, že se vždy úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek objeví naše štědrá akční nabídka. Naše akce končí s nedělní půlnocí. Nabídka našeho třetího adventního akčního víkendu potrvá až do neděle 15. 12 2019.

Chceme vám také usnadnit výběr vánočních dárků, proto vám přinášíme tipy na praktické dárky, které obdarované potěší.

Reproduktor JBL Boombox Black rozjede každou párty

Hutný a silný zvuk reproduktoru JBL Boombox Black rozjede každou párty. Těšte se na výrazné, hluboké basy i na plný zvuk s křišťálově čistými výškami. A nejen to, díky přepínači máte na výběr mezi režimem, kde vyniknou dunivé basy a režimem, kde naopak dominují křišťálově čisté vyšší tóny.

Nestačí vám síla zvuku JBL Boombox Black? Propojte ho pomocí jednoduché aplikace ve vašem smartphonu s dalšími reproduktory. Chcete se podělit o funkci DJ? Propojte tento reproduktor s dvěma smartphony.

Tento reproduktor značky JBL se pyšní nejen silným zvukem a velkou odolností. Jeho chloubou je extrémně štědrá kapacita baterie. Úctyhodné 20.000 mAh vydrží bez nabití 24 hodin nepřetržitého provozu. Jakmile dojde energie, baterii snadno opět nabijete přes USB kabel.

JBL Boombox vám poslouží i jako powerbanka, se kterou nabijete smartphone nebo sluchátka.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-boombox-black/

 Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black – reproduktor s 360°zvukem

Reproduktor Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black se pyšní atraktivním designem i zvukem, Jeho 360°zvuk rozezvučí každou párty. Potěší vás také jeho odolnost vůči vodě, prachu, nárazům a dokonce i vůči sněhu a blátu. Oceníte také velkou výdrž jeho baterie.

Ultimate Ears Boom 2 se hodí nejen na párty, neméně skvěle vám poslouží při poslechu vaší oblíbené hudby. Jeho ovládání je snadné a pohodlné.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indio-black--984-000628-/