U nás je Black Friday bez front a zmatku

U nás je Black Friday bez front a zmatku

Black Friday je nejen svátkem slev, kdy nechybí ani totální výprodej. Tento den má i svoji odvrácenou tvář. Magické slovo sleva doslova přitahuje spotřebitele jako magnet. O pohodlí při nakupování v obchodech nelze mluvit. Očekává se, že Black Friday 2018, který připadá na 23. 11 2018 nebude jiný. Naštěstí lze i v tento den nakoupit nejen výhodně, nýbrž i pohodlně.

Black Friday – nejen den obřích slev

Black Friday vešel ve známost nejen jako den obřích slev. Tento den je známý také jako den velkých front a v některých případech dokonce i zápasů o zboží ve slevě. Bitky zákazníků, dychtících po obřích slevách jsou naštěstí zejména v zahraničí, to však neznamená, že se u nás v tento den nakupuje pohodlně. Velké množství zákazníků v obchodech, velké fronty zrovna nezaručují pohodlný nákup.

V takovém prostředí hrozí vysoké riziko, že místo výhodného nákupu naopak proděláte.

Atmosféra, panující v tento den v obchodech podporuje nákupní horečku. Slevy jsou velkým lákadlem, zejména pokud jsou uplatňovány na zboží, které je v omezeném množství. Není čas na přemýšlení a tak se velice snadno může stát, že nakoupíte nevýhodně.

Sleva na zboží může být totiž pouze fiktivní. Jedná se o známý trik, kdy obchodníci krátce před Black Friday výrazně zvednou ceny u některých svých produktů, které na Black Friday opět výrazně sníží. Výslednou cenu vydávají za obří slevu, Ve skutečnosti se však jedná o minimální slevu.

Prostředí plných ochodů a nákupní horečky je doslova rájem pro kapsáře, kteří zneužívají nepozornosti zákazníků. Určitě znáte doporučení typu „nenoste peněženku ani mobilní telefon v kapse bundy či v zadní kapse kalhot, nenechávejte kabelku, nákupní tašku bez dozoru“. Tato doporučení jsou sice dobrá, nezaručí vám však, že vás v tlačenici a frontách kapesní zloději neokradou.

Black Friday netrvá pouze jeden den

Black Friday byl původně pouze jednodenní záležitostí, to však již není pravda. Nemálo obchodů má slevy z Bůack Friday i o víkendu. V e-shopech s chytrou elektronikou jsou velké slevy dokonce i v pondělí. Ne náhodou si toto pondělí vysloužilo název Cyber Monday. Měli jste vyhlédnuté zboží a nestihli jste v pátek včas zareagovat? Nevadí. Další šanci máte i o víkendu, a pokud je tím zbožím chytrá elektronika, máte ji dokonce i v pondělí. Stejné zboží se vám sice nepodaří získat, můžete však neméně či dokonce výhodněji koupit podobné zboží.


Nakupujte pohodlně a v klidu – nakupujte online

Na Black Friday lze však nakoupit v klidu, pohodlí, bez front, bez nervozity i bez kapesních zlodějů. To umožňuje nákup online. Během nákupu se nikde netlačíte, nikam nepospícháte, nýbrž sedíte pohodlně u svého počítače i u své oblíbené kávy či čaje a v klidu si vybíráte zboží. Nenakupujte pod tlakem, máte dost času na přemýšlení. Mezi obchodníky, kteří prodávají své zboží online a účastí se Black Friday patří společnost Kim Group s, r. o. Společnost Group s. r. o. se zabývá prodejem chytré elektroniky. Letos se účastní nejen Black Friday, nýbrž i Cyber Monday. Její nabídky zajímavých slev můžete využívat nejen v pátek 23 listopadu 2018, nýbrž i během víkendu a dokonce i v pondělí 26. listopadu 2018.

Až odbijí hodiny ve čtvrtek 22. listopadu 2018 půlnoc, objeví se na webových stránkách kimgroup.cz zajímavé nabídky. Tyto výhodné nabídky najdete nejen v pátek, nýbrž také o víkendu a dokonce i v pondělí.

Připravili jsme pro vás malé překvapení – naše prodejna v Radošovické ulici bude otevřena i o víkendu 24. 11 a 25. 11 2018 od 10:00 do 16:00. Zboží, které si u nás objednáte v pátek, si můžete o víkendu vyzvednout u nás osobně.

Chcete výhodně nakoupit? Přemýšlíte, čím obdarujte na Vánoce své blízké i přátele? Sledujte během těchto dnů naši webovou stránku https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/.