Únorové novinky B2B Kim Group

Sklad velkoobchodu Kim Group má opět spoustu nových přírůstku. Pojďme si je stručně představit.

Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 473809 – chytrý teploměr a vlhkoměr, který bude neustále sledovat teplotu i vlhkost vašeho interiéru.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-temperature-and-humidity-monitor-2-473809/

Dětské chytré hodinky Garmin Vívofit Junior 2 – jedná se o fitness hodinky, plné užitečných funkcí, které budou vaše potomky motivovat k pohybu i k plnění povinností. Kromě času počítají také kroky i vzdálenost, kterou ušly vaše děti. Sledují také, kolik minut denně se věnují pohybu, rovněž bdí nad kvalitou jejich spánku. Umožňují rodičům zadat jim úkoly i odměňovat je za jejich splnění.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky-3/garmin-vivofit-junior2-light-side--010-01909-1a/

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/garmin-vivofit-junior2-dark-side--010-01909-1b/

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/garmin-vivofit-junior2-anna--010-01909-19/

Samsung Galaxy Buds + SM-R175 Black – pohodlná bezdrátová sluchátka se špičkovou kvalitou zvuku. S nimi si můžete vychutnat svou oblíbenkou hudbu kdekoli. Sluchátka totiž disponují schopností eliminovat okolní hluk. Potřebujete-li naopak komunikovat s okolím, nastavíte sluchátka tak, že slyšíte svou oblíbenou hudby i ruch kolem sebe.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/samsung-galaxy-buds--sm-r175-black/

Kärcher FC 5 1.055–400.0 -  tyčová podlahová myčka, která umí vysát a současně vytřít. Vysaje drobné nečistoty jako je prach, drobky či chlupy po domácích mazlíčcích, a vytírá rozlité i zaschlé tekutiny. Vytírání bude efektivní, rychlé a důkladné, a to i v rozích, hranách i těsně u stěn.

https://www.kimgroup.cz/podlahove-myci-stroje/karcher-fc-5-1-055-400-0/

Braun Silk – Expert PRO 5 PL 5014 IPL – epilátor pro rychlé a bezbolestné odstranění chloupků nejen z nohou. Umí precizně odstranit chloupky i na menších nebo citlivých partiích, jako je podpaží nebo obličej.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-expert-pro-5-pl5014-ipl/

Xiaomi Hutt DDC5 – robotická myčka oken, která pracuje zcela samostatně. Na vás zbude pouze zadávat jí úkoly a sledovat její činnost. Můžete si ji u nás objednat v černé i bílé barvě.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-hutt-ddc5-black/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaiomi-hutt-ddc5-white/

 

Google Nest Mini 2. Generace – vylepšený nástupce oblíbeného chytrého reproduktoru Google Home Mini. Na rozdíl od něho má mnohem lepší zvuk, vylepšené rozpoznávání hlasu. Dalšími novinkami je prostorový zvuk i možnost pověsti tento reproduktor na zeď.

 

https://www.kimgroup.cz/reproduktory-a-reprosoustavy/google-nest-mini-2--generace--charcoal/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory-a-reprosoustavy/google-nest-mini-2--generace--chalk/

 

Huawei GT2 46MM Brown EU – chytré hodinky, které vás dostanou. Získají si vás nejen svým elegantním designem. Jejich vnitřek je plný užitečných funkcí, který ocení zejména

pohybově aktivní jedinci. Díky tomu se stanou vaším osobním trenérem, který vám bude kdykoli k dispozici.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/huawei-watch-gt2-46mm-brown-eu/