Už brzo bude opět skladem špičková nabíječka od Xiaomi , která umí přehrávat hudbu

 

XIAOMI BFQ04RM

Uvažujete o tom, jak ozvučit auto, které nemá k dispozici technologii Bluetooth, umožňující jeho propojení s vaším smartphoem či tabletem? Existuje jednoduché a pohodlné řešení, které má název FM transmitter a nabíječka v jednom XIAOMI BFQ04RM.

V jednoduchosti se skrývá dokonalost

Známe rčení o tom, že v jednoduchosti se skrývá dokonalost, platí o transmitteru a nabíječce v jednom XIAOMI BFQ04RM. Tento transmitter vypadá na první pohled jako USB nabíječka do auta. Marně byste na něm hledali tlačítka či mikrofon.

Najdete na něm pouze dva USB porty. Veškerá nastavení a operace provádíte z aplikace svého smartphonu či tabletu. Váš telefon či tablet však musí pracovat v operačním systému Android nebo iOS.

Aplikace slouží k ovládání transmitteru. Jejím prostřednictvím nastavíte vysílací frekvenci, vyhledáte vhodné, volné frekvence a dle svého uvážení změníte také barvy podsvícení USB portů. Aplikace vám také poslouží k signalizaci napětí baterie i k zaslání alarmu o jejím poklesu.

K dokonalosti patří také univerzálnost. Tento tranmsitter je kompatibilní se zásuvkami všech vozidel. Rovněž ho můžete použít pro jakékoliv autorádio.

Jednoduchost, pohodlí a kvalita

Těmito třemi slovy lze charakterizovat transmitter a nabíječku v jednom XIAOMI BFQ04RM Použití je velice jednoduché. Stačí pouze zasunout transmitter do zásuvky, propojit ho s mobilním telefonem. Tento signál je následně vysílán na FM frekvenci, kterou naladíte na svém autorádiu.

Zařízení disponuje technologií Bluetooth, která zajistí bezdrátový přenos zvuku nejen z autorádia, nýbrž i ze martphonu či tabletu. Nezklame vás ani kvalita zvuku, která je k nerozeznání od kvality zvuku z přehrávače CD.

Rovněž oceníte možnost sledovat pomocí mobilní aplikace napětí baterie vozidla.

Nabíječka, která vás mile překvapí

Nabíječka vás překvapí nejen rychlostí nabíjení. O rychlé nabíjení se postará čip nabíječky, která dokáže detekovat zařízení podporující funkci rychlého nabíjení.

Nabíječka disponuje dvěma funkcemi, nabíjení smartphonu či tabletu a přehrávání dat v nich uložených. Obě činnosti zvládá skvěle.

Tak co tomu říkáte? Koupit můžete zde:   https://www.kimgroup.cz/fm-transmittery/xiaomi-bfq04rm/