V pondělí začíná akční Adventní týden 3.12 – 9. 12 2018

 

 

Adventní týden 3.12 – 9. 12 2018

Inspirovali jsme se názvy adventních nedělí – železná, bronzová, stříbrná a zlatá. U nás však není nazvaná podle kovu pouze neděle, nýbrž celý týden , který začíná vždy v pátek v 17 hodin 17 minut.

Čeká nás tedy celý bronzový týden, ve kterém vám přinášíme zajímavé nabídky.

Xiaomi MI Max 3 4GB 64GB Global Black – tento telefon vás zaujme svým elegantním, štíhlým tělem a velkým displejem. Po jeho zapnutí vás čekají nezapomenutelné obrazové i zvukové zážitky. Novinkou je možnost použít baterii tohoto telefonu k nabíjení menších zařízení. Kapacita baterie je velice štědrá, činí neuvěřitelných 5500mAh. Chcete osobního asistenta, který například za vás pošle textové správy během řízení vašeho auta., zajistí vypnutí telefonu před spaním a další služby? Stačí jediná věta a váš samrtphone s e promění ve vašeho šikovného osobního asistenta.

Xiaomi MI Mix 2 64Gb Global Black – smartphone, který vás doslova ohromí svým elegantním, štíhlým, keramickým tělem, zlatým rámečkem a velkým displejem. Telefon vám navíc také skvěle padne do ruky. Unikátním zážitkem je nejen pohled na tento telefon. Po jeho zapnutí vás čekají jedinečné video i audio zážitky. Oceníte také velmi prostorné vnitřní úložiště. S tímto telefonem se díky globální síti LITE připojíte k internetu na celém světě.

Alacatel Movetime – chytré hodinky, vyrobené doslova na míru dětem. Zaujmou je svým designem i svými pestrými barvami. Oranžová v kombinaci s modrou barvou jsou u dětí velmi oblíbené. Hodinky se mohou pochlubit také velkou odolností, snesnou i hrubší zacházení. Tyto hodinky udělají radost i vám, jako rodičům. Díky nim máte přehled o doslova každém kroku svého potomka. Můžete s ním také komunikovat, můžete mu zavolat nebo poslat textovou i hlasovou zprávu. Totéž může udělat i vaše dítko. Hodinky mají velmi jednoduché, intuitivní ovládání, které si snadno osvojí i malé dítě.

Xiaomi Amazfit Bip – tyto chytré hodinky potěší především pohybově aktivní uživatele. V jejich vybavení je vše, co sportovní nadšenci potřebují. Samozřejmostí je funkce měření sportovních aktivit (aplikace vám nabídne několik možností pohybových aktivit, jako je například běh, běh na pásu, jízda na kole, chůze), sledování srdeční frekvence, GPS, kompas, barometr. Nechybí ani integrovaný snímač, který neustále měří váš aktuální srdeční tep. Tyto hodinky vás nenechají lenošit, polevíte-li v pohybu, okamžitě vám pomocí funkce sedavé připomenutí připomenou, že je čas se opět vrhnout do pohybové aktivity. Oceníte také jejich odolnost vůči vodě, prachu i možnost bezdrátového připojení k vašemu smartphonu.

Více na:   https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/

 

 

Těšíme se na Vás!