Vánoční akce B2B Kim Group

Velkoobchod Kim Group má pravidelné akce, ve kterých si můžete objednat zboží za zvláště příznivé ceny. Na Vánoce neměla chybět akční nabídka. Nahlédněme do této akční nabídky.

Epilátory, holicí i zastřihovací strojky

Mnohé ženy touží po hladké pokožce, pro ni jsou ochotné snést i bolest. Naše epilátory je však přesvědčí o tom, že epilace může být příjemná.

Epilátor Braun SE 3.3270 si nejen posvítí i na ten nejmenší chloupek, který speciální výstupky nadzvednou a pinzety odstraní i s kořínkem. Díky své speciální hlavě se dle potřeby může proměnit i v běžný strojek pro suché holení.

Epilátor Braun Silk-épil 5–541 W&D lze použít i ve vaně nebo ve sprše. Epilace s ním je velmi jemná a současně nesmírně účinná. Jeho pinzety odstraní jediným tahem i ty nejkratší chloupky i s kořínky. Výsledkem je dokonale hladká pokožka. I tento epilátor se umí proměnit v holicí strojek i zastřihovač.

B2B Kim Group myslí i na pány, v jeho akční vánoční nabídce nechybí ani pánský holicí strojek a zastřihovač vousů a vlasů.

Holicí strojek Braun Series 9 9325S je unikátní kombinací vysoké účinnosti a velké šetrnosti vůči pokožce. Jeho pět synchronizovaných prvků zajistí dokonalé oholení jediným tahem. Vůbec přitom nezáleží na tom, zda holíte na sucho nebo s použitím vody, pěny, gelu.
Zastřihovač vousů i vlasů Braun BT3221 se hodí pro libovolný styl vousů i vlasů. Strojek pracuje s obdivuhodnou přesností. Díky tomu s ním vykouzlíte dokonalé kontury bez nepříjemného tahání a škubání.

 

Sluchátka

Poslech hudby dokáže zpříjemnit sváteční i všední dny. Součástí vánoční akční nabídky jsou proto sluchátka.

Xiaomi Mi Airodts Basic je nestárnoucí klasika. Jejich oblibu jim získal nejen křišťálově čistý zvuk hluboké basy. Sluchátka jsou pohodlná a současně pevně sedí ve vašich uších. Nevadí jim pot ani voda. Zaujmou také svým elegantním pouzdrem, které vám výborně poslouží i jako powerbanka.

Logitech Stereo Headset H110 jsou sluchátka, se kterými můžete nejen poslouchat svou oblíbenou hudbu. Skvěle vám poslouží i pro internetovou komunikaci, sledování videí i hraní her. O nerušenou zábavu se postará mikrofon, který eliminuje okolní šum.

Péče o zdraví

Zdraví je cenné a je třeba se o něho starat. To ví i velkoobchod Kim Group, proto v jeho vánoční akční nabídce nesmějí chybět produkty, které vám pomohou v péči o vaše zdraví.

Kokosové mléko 1000 ml patří právem mezi superpotraviny. Kromě své krémové konzistence, příjemné kokosové chuti i aroma vám nabídne vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky. Dodá vám energii, posílí váš imunitní systém, uleví od bolestí svalů i svalových křečí.  Rovněž je výbornou prevencí diabetu 2. typu, nemocí srdce i cév.

Sonický zubní kartáček Phillips Sonicare For Kids HX6321/04 umí nejen pečovat o zdraví dětských zoubků. Dokáže také proměnit nudné čištění zubů v zábavu. K dispozici je interaktivní aplikace Philips Sonicare For Kids, která hravou formou naučí děti, jak správně pečovat o své zuby. Možnost si díky vyměnitelným nálepkám přizpůsobit vzhled kartáčku dělá čištění zubů zábavnějším. Tento dětský zubní kartáček se pyšní schopností šetrně a současně efektivně čistit i obtížně přístupná místa, jako jsou prostory mezi zuby a podél dásní.

 

Do vánoční akční nabídky B2B Kim Group můžete nahlédnout zde

https://www.kimgroup.cz/