Víkendové akce na chytrou elektroniku a mobilní telefony jsou tady

Víkendové akce jsou tady!

Názvy adventních nedělí – železná, bronzová, stříbrná a zlatá jsou spojeny s nákupem vánočních dárků. Rostoucí cena kovu upozorňuje na blížící se vánoční svátky. U nás není pouze železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle, nýbrž celý víkend.

Každý týden až do Vánoc najdete o víkendu na této stránce zajímavé nabídky. Víkendové slevové akce budou zahájeny každý pátek v 17 hodin a 17 minut.

Železný víkend

30. listopadu, 1. a 2. prosince

Bronzový víkend

7. 8. a 9. prosince

Stříbrný víkend

14., 15. a 16. prosince

Zlatý víkend

21. a 22. prosince

 

Již tento víkend jsme pro vás připravili zajímavé akční nabídky:

Alacatel Movetime – chytré hodinky, vyrobené doslova na míru dětem. Zaujmou je svým designem i svými pestrými barvami. Jsou také velice odolné. Tyto hodinky udělají radost i vám, jako rodičům. Díky nim máte přehled o doslova každém kroku svého potomka. Můžete s ním také komunikovat, můžete mu zavolat nebo poslat textovou i hlasovou zprávu. Totéž může udělat i vaše dítko. Hodinky mají velmi jednoduché, intuitivní ovládání, které si snadno osvojí i malé dítě.

LG H955 G Flex2 Platinum Silver – smartphone který si vás získá na první pohled svým elegantním, zakřiveným designem. Zaujme vás také samoobnovovací technologie, které dokáže odstranit oděrky i různé škrábance. Telefon vám nabídne také obraz s rozlišením Full HD i fotoaparát, vybavený pokročilou stabilizací obrazu s laserovým ostřením, se kterým pořídíte profesionální fotografie.

Sony Xperia M5 Black – smatohone s kombinací odolnosti a krásy. Tento smartphone je krásný zvenčí i zevnitř. Jeho IPS displej vám nabídne obraz v kvalitě, která odpovídá proslulé značce televizorů Sony Bravia. S tímto telefonem budete snadno pořizovat snímky jako profesionální fotograf. Tento krasavec je také velice odolný. Neuškodí mu voda, prach ani škrábance, bez újmy ustojí i nárazy.

Sony Xperia XA1 Ultra Single SIM Black – smartphone, který vám padne do oka i do ruky. Zaujme vás svým elegantním designem i obřím, bezrámečkovým displejem, který vám nabídne bezkonkurenční obraz v rozlišení Full HD. Tento telefon potěší také milovníky fotografování. Pořídí s ním stejně kvalitní snímky jako profesionální fotograf. Můžete se těšit také na spoustu užitečných funkcí.Těšíme se na Vás!