Vozítka – nová kategorie zboží B2B Kim Group

Nové zboží je pro velkoobchod Kim Group něco naprosto běžného. Tentokrát se však jako žhavá novinka B2B Kim Group objevila celá nová kategorie, Jedná se o různé druhy vozítek pro děti. Tuto kategorii tvoří tři části – elektrická vozítka, tříkolky a odrážedla. Podívejme se blíže na každou z nich.

Elektrická vozítka pro nejmenší motoristy

Díky našim elektrickým vozítkům se mohou děti od 3 let cítit jako skuteční motoristé. K dispozici jsou elektrické motorky i autíčka renomovaných značek. Nechybějí ani elektrické čtyřkolky a traktory.

Do naší bohaté nabídky dětských elektrických vozítek můžete nahlédnout zde

https://www.kimgroup.cz/elektricka-auticka-2/

Tříkolky pro nejmenší závodníky

Přestože jsme specialisté na chytrou elektroniku, v naší nabídce se objevila i šlapací vozítka. Jedním z nich je šlapací motokára Injusa Go-Kart Mercedes Benz. Je určená pro nejmenší závodníky od 2 let. Snadné ovládání, pohodlí i originální design se sportovními motivy nabídnou malým závodníkům nevšední zážitek.

I nejmenší děti mohou mít svůj dopravní prostředek, Injusa Tříkolka Body v dětmi oblíbené červené barvě je určená pro děti od 10 měsíců. Součástí její výbavy je obručovitá hrazda, která se spolu s tříbodovým pásem stará o bezpečnost dětí, Malé děti se rychle unaví, proto výrobce nainstaloval na tříkolku stupátka, díky nimž může být dítě vezeno, aniž by muselo samo šlapat.

Nechybí ani vodící tyč, která umožňuje rodičům pomoci svým potomkům úspěšně zvládnout zatáčky. Pro děti od 15d do 24 měsíců lze odinstalovat obručovitou hrazdu a použít pouze bezpečnostní pás. Pokud chce dítě samo šlapat, lze složit stupátka pod tříkolku, díky čemuž nepřekážejí v jízdě. Po dosažení věku 24 měsíců je možné odinstalovat i vodící tyč.

Obě vozítka najdete zde

https://www.kimgroup.cz/trikolky/

Odrážedla – první dopravní prostředky pro nejmenší

Naše odrážedla známé a oblíbené španělské značky Injusa jsou určena nejmenším dětem. Jedná se o optimální dopravní prostředky pro děti, které ještě neumějí jezdit na dětských kolech. Součástí naší štědré nabídky je odrážedlo Injusa Moto Frozen II s oblíbenými pohádkovými postavičkami a Injusa Neox Crybabies, pyšnící se unikátním designem, který zaujme malé děti.

Na obě odrážedla se můžete podívat zde

https://www.kimgroup.cz/odrazedla/