Výprodej a super slevy se blíží!!!

VÝPRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A CHYTRÉ ELEKTRONIKY

 U nás bude BLACK FRIDAY celý víkend! A nejen to. V pondělí vás čeká jeho pokračování jako CYBER MONDAY!

Na této stránce najdete od 23. 11.2018 do 26. 11.2018 včetně spoustu zajímavých nabídek výrobků chytré elektroniky. Jedná se o modely renomovaných značek jako je například Xiaomi, Huawei, Sony, Ulefone, Alcatel, Samsug, JBL, které potěší středně náročné uživatele.

Aktuální nabídka platí do vyprodání zásob. Nestihli jste zareagovat včas? Nevadí, Máte další šanci. Nabídku během víkendu i pondělí budeme obměňovat.

Čekají vás velké slevy i zajímavé akce - SUPER SLEVY, DOPRAVY ZDARMA, DÁRKOVÉ SETY  na nejzajímavější produkty z chytré elektroniky, mobilních telefonů a příslušenství!!

Připravili jsme pro vás překvapení – naše prodejna v Radošovické ulici bude v sobotu 24. 11 a v neděli 25. 11 2018 otevřena od 10:00 do 16:00. Zboží, které si u nás objednáte v pátek, si můžete o víkendu vyzvednout u nás osobně.

Vánoce pro celou rodinu vyřešíte na kimgroup.cz během Black Friday a ještě hodně ušetříte. 

Až odbijí hodiny ve čtvrtek 22. listopadu 2018 půlnoc, začne Black Friday! Od této doby můžete reagovat na atraktivní nabídky produktů chytré elektroniky na https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/

Těšte se, bude to ještě lepší než minulý rok!