Využijte Black Friday k nákupu vánočních dárků

Využijte Black Friday k nákupu vánočních dárků


Vánoce se blíží a spolu s nimi předvánoční shon. Mnoho lidí nakupuje dárky až v prosinci. Využijete-li Black Friday, ušetříte na nákupu vánočních dárků nemalé peníze. Tento den je totiž nejen plný slev, někteří obchodníci nabízejí totální výprodej. Black Friday 2018 začne již za několik dní, konkrétně 23.11 2018.

Nakupujte výhodně

Sleva je slovo, které má doslova magickou moc. Dokáže vyvolat nákupní horečku a nezřídka přimět spotřebitele ke koupi něčeho, co nepotřebuje. V tomto případě však nelze mluvit o výhodném nákupu. Využijte několik málo dní, které zbývají do Black Friday 2018 a naplánujte si svůj nákup.

Nekupujte vánoční dárky na poslední chvíli. Využijte Black Friday, ušetříte nemalé peníze, zejména, jedná-li se o chytrou elektroniku. Chytrá elektronika je navíc dárek, který potěší každého.

Dny plné slev

Black Friday netrvá pouze jediný den. Mnohé obchody nabízejí slevy také o víkendu. V e-shopech s chytrou elektronikou jsou velké slevy dokonce i v pondělí. Není náhoda, že si toto pondělí vysloužilo název Cyber Monday. Měli jste vyhlédnuté zboží a nestihli jste v pátek včas zareagovat? Nevadí. Další šanci máte o víkendu. Pokud se jedná o chytrou elektroniku, máte šanci i v pondělí. Stejné zboží se vám sice nepodaří získat, můžete však neméně či dokonce výhodněji koupit podobné zboží.

Nakupujte vánoční dárky online

Na Black Friday lze nakoupit v klidu, pohodlí, bez front, bez nervozity. V klidu si u svého počítače vyberete dárky pro své blízké i pro své přátele. Velkou výhodou je, že nenakupujete pod tlakem a máte dost času na přemýšlení. To vám umožní výhodně nakoupit a ušetřit nemalé peníze.

Mezi obchodníky, kteří prodávají své zboží online a účastí se Black Friday patří společnost Kim Group s, r. o. Společnost Group s. r. o. se zabývá prodejem chytré elektroniky. Letos se účastní nejen Black Friday, nýbrž i Cyber Monday. Její nabídky zajímavých slev můžete využívat nejen v pátek 23 listopadu 2018, nýbrž i během víkendu a dokonce i v pondělí 26. listopadu 2018.

Až odbijí hodiny ve čtvrtek 22. listopadu 2018 půlnoc, objeví se na webových stránkách kimgroup.cz zajímavé nabídky. Najdete je nejen v pátek, nýbrž také o víkendu a dokonce i v pondělí.

Připravili jsme pro vás malé překvapení – naše prodejna v Radošovické ulici bude otevřena i o víkendu 24. 11 a 25. 11 2018 od 10:00 do 16:00. Zboží, které si u nás objednáte v pátek, si můžete o víkendu vyzvednout u nás osobně.

Přemýšlíte, čím obdarujte na Vánoce své blízké i přátele? Sledujte během těchto dnů naši webovou stránku https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/.