Vyzrajte s B2B Kim Group na koronavirus!

Respirátory, testy, dezinfekce a úklid – to jsou účinné zbraně proti koronaviru. Ve skladu velkoobchodu Kim Group s.r.o. najdete nejen FFP 2 respirátory, certifikované antigenní testy. Známe také význam úklidu i skutečnost, že ne každý si tuto činnost oblíbil, proto najdete v našem skladu pomocníky, kteří promění toto nutné zlo v zábavu.

Prostředky, které vás ochrání

Respirátory jsou jedničkou v ochraně před koronavirem. Ve skladu B2B Kim Group se nacházejí antivirové respirátory s třídou ochrany FFP 2, které zachytí více než 95 % virů i bakterií. Můžete si je objednat zde.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/respirator-kadi-001-trida-ochrany-ffp-2-bily/

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/respirator-mediasanex-trida-ochrany-ffp-2-cerny/

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/respirator-kadi-001-trida-ochrany-ffp-2-bily-2/

V naší pestré nabídce najdete také certifikované antigenní testy na covid ze slin i z nosu.

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-1ks/

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit--colloidal-gold-1ks/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit--colloidal-gold-20ks/

Jako prevence proti koronaviru je důležité časté mytí rukou i jejich dezinfekce. Ne vždy však máte k dispozici vodu s mýdlem. Naše dezinfekční čistící gely na ruce jsou účinné i bez předchozího důkladného mytí rukou. Navíc jsou šetrné k vaší pokožce. V naší nabídce najdete různé velikosti balení. S námi máte dezinfekci vždy po ruce.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-100ml-2/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-120ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-250ml/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-1000ml-2/

Precizní úklid bez námahy

Uklizený a vydezinfikovaný interiér ničí bakterie i viry, koronavirus není výjimkou. I proto se doporučuje po nemoci důkladně uklidit a vše pečlivě vydezinfikovat. Pravidelný úklid je doporučován i jako jeden z kroků prevence proti koronaviru, zejména, přidá-li se k němu dezinfekce. Pro mnohé lidi je však úklid nutným zlem. Patříte-li mezi ně, B2B Kim Group má pro vás řešení v podobě různých pomocníků. Pojďme si je představit.

Xiami Roborock S6 MAX V Black

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 MAX V Black ocení všichni, kteří hledají profesionálního uklízeče, který pracuje samostatně, rychle, precizně, důkladně a současně tiše. Všechny tyto podmínky splňuje Xioami Roborock S6 MAX V Black. Umí vysát i vytřít. Dokonale se orientuje v interiéru, překážky pro něho nepředstavují žádný problém. Ke své práci nepotřebuje dokonce ani světlo. Nedílnou součástí jeho výbavy je inteligentní detekce koberců, nestane se proto, že by začal mopovat koberce. Pokud se jeho baterie vybije, zajede si k nabíjecí stanicí a ihned po nabití pokračuje v práci tam, kde skončil.

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-5/xiaomi-roborock-s6-max-v-black/

Kärcher FC 5 1.055–400.0

Tyčová podlahová myčka Kärcher FC 5 1.055–400.0 promění úklid v zábavu. Umí vysát drobné nečistoty jako je prach, drobky či chlupy po domácích mazlíčcích, a současně vytřít rozlité i zaschlé tekutiny. Zapomeňte na otravné a namáhavé vyměňování špinavé vody. S naší tyčovou podlahovou myčkou budete vytírat vždy čistou vodou. Za pouhé dvě minuty bude vytřená podlaha dokonale suchá. Dostane se i na obtížně přístupná místa, jako jsou například rohy či místa pod nábytkem. Myčka se hodí pro všechny typy tvrdých podlah (parkety, laminát, korek, dlažba, linoleum či PVC).

https://www.kimgroup.cz/podlahove-myci-stroje/karcher-fc-5-1-055-400-0/

Xiaomi Hutt DDC5

Při důkladném úklidu je třeba nezapomínat ani na okna. S naším robotickým čističem oken Xiaomi Hutt DDC5 vás nečeká žádné šplhání po žebřících. Tento šikula převezme tuto namáhavou a nudnou činnost za vás. Pracuje samostatně a tiše. Navíc se dostane i do obtížně přístupných míst, která by pro vás jinak byla nedostupná. Kromě oken vyčistí také obklady i dřevěné dveře. Tohoto robotického pomocníka si můžete objednat v bílé nebo černé barvě.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaiomi-hutt-ddc5-white/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-hutt-ddc5-black/

Pro dezinfekci klik u dveří a dalších povrchů jsou k dispozici naše dezinfekční přípravky. Kromě domácností najde uplatnění ve zdravotnických zařízeních, laboratořích, ambulancích, ordinacích, v domovech pro seniory, ve školách, školkách i v průmyslu.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-viceucelovy-pripravek-500-ml-2/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/sanosil-s003-ag-20-l/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/sanosil-s003-ag-5-l/