XIAOMI AMAZFIT VERGE- Nové chytré hodinky od značky Xiaomi

XIAOMI AMAZFIT VERGE

stylový design, 1,3 palcový displej AMOLED, možnost telefonovat, dokonalý přehled o sportovních aktivitách, velká výdrž baterie

 

Chytré hodinky a chytrý fitness náramek v jednom – to jsou chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Stylové, výborně čitelné i odolné

S chytrými hodinkami Xiaomi Amazfit Verge budete styloví v posilovně i na pracovní schůzce. Jejich chloubou je 1,3 palcový displej AMOLED, který vám nabídne věrný obraz s dokonale sytými barvami a širokým rozsahem jasu i kontrastu.

Technologie AMOLED mu propůjčuje čitelnost i na přímém slunci. Oceníte také ochranu, kterou displeji propůjčuje tvrzené sklo Gorilla Glass.

Poslouží vám i jako telefon

Telefonovat ze svého zapěstí? S chytrými hodinkami Xiaomi Amazfit Verge je to snadné. Stačí spárovat tyto hodinky s vaším smartphonem s rozhraním Bluetooth.

Hodinky vás rovněž upozorní na příchozí textové zprávy, události v kalendáři, novinky na sociálních sítích. Jejich displej vám naservíruje i další užitečné informace. Chcete-li se podívat na informace, stačí zvednout zápěstí.

Vlastní operační systém

Společnost Xiaomi vybavila chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge vlastním operačním systémem Amazfit OS. Základy tohoto operačního systému stojí na Androidu. Operační systém Amazfit OS podporuje snadné ovládání, přesné měření všech senzorů, velkou výdrž baterie i spolupráci se smatphony s verzí operačního systému Android 4.4 a vyšší nebo s verzí operačního systému iOS 9.9 a vyšší.

Dokonalý přehled o vašich sportovních aktivitách

Tyto chytré hodinky disponují různými algoritmy a inteligentními snímači, které zaznamenávají a sledují několik různých druhů sportovních aktivit. Dokonalý přehled pomůže zajistit i dvojitý navigační systém GPS. Nechybí ani přehled kalorií, které během vašich sportovních aktivit spálíte. K vybavení těchto hodinek patří také snímač srdečního rytmu.

Na výsledky měření vašich sportovních aktivit se můžete spolehnout. Jsou naprosto přesné.

Velká výdrž i úspora energie

Potěší vás schopnost těchto chytrých hodinek šetřit energii. Nemusíte se také často starat o každodenní dobíjení jejich baterie. Tyto hodinky vydrží bez nabíjení až 5 dní.

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Stylový design

  • , 1,3 palcový displej AMOLED,

  • Možnost používat jako telefon

  • Dokonalý přehled o sportovních aktivitách

  • Dvojitý navigační systém GPS

  • Moderní senzory srdečního tepu a spálených kalorií

  • Dokonalá přesnost měření

  • Úspora energie

  • Velká výdrž baterie

 

 

Koupit můžete na: https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=amazfit+verge