Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB – telefon, který ohromí nejen svým vzhledem

Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB 

 

reprezentativní design, IPS displej s obrazem s velmi jemným rozlišením, možnost pořizovat profesionální fotografie i videa, vysoký výkon, velká kapacita paměti, štědrá kapacita baterie

Smartphone Xiaomi Mi 8 Lite 4 GB/64GB, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vás na první pohled zaujme svým vzhledem. Neméně zajímavý je i vnitřek tohoto chytrého telefonu.

Vzhled, který ohromí

Společnost Xiaomi si pohrála s designem svého modelu Xiaomi Mi 8 Lite 4 GB/64GB. Zvolila chytrou kombinaci skla a hliníku. Výsledkem je smartphone s kovovým rámečkem a zrcadlovým povrchem. Díky tomu každé jeho barevné provedení vypadá naprosto jedinečně.

Eleganci tohoto krasavce se štíhlým tělem umocňuje jeho velký IPS displej s úhlopříčkou 6,26" a poměrem stran 19:9, chráněný speciálním tvrzeným sklem Gorilla Glas páté generace.

Živý a věrný obraz

Po zapnutí displeje tohoto elegána vás čeká jasný a kontrastní obraz, na který je doslova radost se dívat. Ideální velikost přestavuje jeho úhlopříčka i poměr stran. Užívejte si obraz s mimořádně jemným rozlišením 2 280 × 1 080 pixelů!

Staňte se profesionálním fotografem s Xiaomi Mí 8 Lite!

Chcete pořizovat fotografie jako profesionální fotograf? Nemusíte navštěvovat žádné drahé kurzy, stačí si pořídit chytrý telefon Xiaomi Mi 8 Lite. Vybavení tohoto telefonu totiž umožňuje pořizovat stejně kvalitní snímky jako profesionální fotografové. Na rozdíl do kurů je cena tohoto dotykového telefonu příznivá. A nejen to, budete také natáčet videa jako profesionální kameraman.

Společnost Xiaomi myslela při výrobě tohoto telefonu na nadšence fotografování a natáčení videí. Vybavila ho přední kamerou s rozlišením úžasných 24Mpx a zadní kamerou s rozlišením 12Mpx, kombinovaná s 5Mpx čočkou pro zachycení jedinečné hloubky ostrosti.

Nedílnou součástí vybavení je nová úroveň umělé inteligence s rozpoznáním až 238 různých typů scén. Přední kamera disponuje schopnostmi pomocí zajímavých efektů vylepšit kontury obličeje a pořizovat fotografie s podporou HDR nebo Ai Beautify

Super výkon, paměť a další funkce

Tento smartohone s reprezentativním vzhledem se může pochlubit vynikajícím výkonem i štědrou kapacitou paměti. O vysoký výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 660. Díky tomu si můžete zahrát jakoukoliv hru nebo používat několik náročných aplikací na jedné obrazovce. Nechybí ani štědrá kapacita paměti pro všechny vaše soubory.

Tento telefon vás potěší také verzí operačního systému Android 8.1 s nadstavbou MIUI, oboustranným konektorem USB-C s podporou rychlého nabíjení Quick Charge 3.0.  Příjemná je také štědrá kapacita baterie, která činí ústyhocných 3350mAh, rychlé nabíjení, GPS i čtečka otisků prstů.

Klíčové vlastnosti

  • Reprezentativní design

  • 6,25“ displeji IPS s poměrem stran 19:9 a velmi jemným rozlišením obrazu

  • Přední a zadní kamera s umělou inteligencí

  • Oboustranný konektor USB-C pro zajištění rychlého nabíjení

  • Vysoký výkon, velká kapacita paměti, štědrá kapacita baterie

  • Příznivá cena

 

 

Více na : https://www.kimgroup.cz/xiaomi/xiaomi-mi-8-lite-4gb-64gb-black/