Xiaomi Mi Band 4 – fitness náramek, který nebudete chtít sundat z ruky

Krátký popis:

elegantní design, velký barevný displej AMOLED,  6 sportovních režimů, monitorování výkonu i spánku, odolnost vůči vodě, otiskům prstů, pádu, ovládání hudby, funkce najdi telefon

Kdo by neznal fitness náramky Xiaomi Mi Band 2 a Xiaomi Mi Band 3! Před pár dny vstoupila trh nová generace tohoto oblíbeného náramku, Xiaomi Mi Band 4. Co nám tento inteligentní náramek může nabídnout?

Xiaomi Mi Band 4 Vás oslní svým displejem

Fitness náramek Vás po zapnutí zaujme svým 0,95" barevným AMOLED displejem s nastavitelným jasem, který Vám nabídne obraz ve špičkové kvalitě. Ovládání tohoto dotykového displeje je jednoduché a intuitivní.

Obavy, že na něm budou otisky Vašich prstů, jsou zbytečné. Displej totiž kryje tvrzené sklo, odolné vůči otiskům prstů.

Barevný displej doplňuje snadno vyměnitelný řemínek, který podtrhuje jeho eleganci.

Xiaomi Mi Band 4 – chytrý náramek pro Váš aktivní životní styl

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 Vás bude podporovat ve Vašich sportovních aktivitách, a´t jste zkušený sportovec nebo začátečník. Náramek Vás bude motivovat k vyššímu výkonu a tím i k lepší kondici. Je k tomu vybaven šesti sportovními režimy. Bude sledovat Váš výkon na kole, při běhu, při túře a dalších pohybových aktivitách.

Bude pečlivě a neúnavně sledovat počet Vašich kroků, Vaši rychlost i počet spálených kalorií, Vaši tepovou frekvenci i kvalitu Vašeho spánku. Vydali jste se na túru a zajímá Vás, jakou vzdálenost jste ušli? I to Vám tento inteligentní náramek zobrazí.

Pokud budete delší dobu sedět, náramek Vás upozorní, že jste seděli příliš dlouho a že opět přišel čas na pohyb.

Skvělý společník do vody

S Xiaomi Mi Band 4 si můžete bez obav jít zaplavat. A nejen to, dokonce se s ním můžete i potápět. Náramek totiž odolá vodě až do hloubky 50 metrů. Během plavání bude pečlivě zaznamenávat Váš výkon. Náramek je opravdu inteligentní, dokáže rozpoznat až pět různých plaveckých stylů.

Xiaomi Mi Band 4 – nejen pro sport

Náramek Xiaomi Mi Band 4 Vám nabízí nejen skvělý displej a špičkové vybavení pro sledování Vašich výkonů. Náramek Vám může posloužit jako budík nebo jako přehrávač hudby z Vašeho telefonu. Informuje Vás také o počasí a zobrazí datum i čas.

Tento náramek si výborně rozumí s Vaším smartphonem. Zobrazí Vám nejen notifikace, můžete s ním také odemknout svůj telefon. Dokonce je vybaven funkcí Najdi telefon, díky níž svůj smartphone neztratíte.

Potěší Vás také štědrá kapacita baterie, která činí 135 mAh, díky níž Vám náramek vydrží na jedno nabití až 20 dní. Mezi další novinky, které tato nová generace oblíbených náramků Xiaomi Mi Band přináší, je využití nejnovější verze komunikačního protokolu Bluetooth 5.0.

Tento jedinečný náramek nemusíte shánět, stačí se podívat do pestré nabídky společnosti Kim Group.

. Klíčové vlastnosti

  • 0,95" barevný AMOLED displej
  • Sledování počtu kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, tepu i spánku
  • 6 sportovních režimů
  • Velká výdrž baterie
  • Nejnovější verze Bluetooth 5.0
  • Funkce Najdi telefon, odemknutí telefonu
  • Možnost ovládání přehrávání hudby z telefonu

 

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-mi-band-4/