Xiaomi Mi Band 5 – chytrý náramek za chytrou cenu

Za velkou oblibou chytrého náramku Xiaomi Mi Band 5 stojí nejen jeho příznivá cena. Fitness náramek si vás umí získat mnoha způsoby, proto nemůže chybět v nabídce B2B Kim Group.

Xiaomi Mi Band 5 má styl

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5 vás zaujme svým barevným AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,1" a nastavitelným jasem. Elegantní displej chrání 2.5D tvrzené sklo.

 Xiaomi Mi Band 5 vám pomůže žít zdravě

Je pro vás zdravý životní styl nedílnou součástí života nebo s ním teprve začínáte? V obou případech vás podpoří fitness náramek Xiaomi Mi Band 5. Jeho displej zobrazí vaše výkony v jedenácti sportovních disciplínách, běhu na běžeckém páse, venkovním běhu, cvičení, jízdě na kole, jízdě na rotopedu, chůzi, plavání, skákání přes švihadlo, cvičení na eliptickém trenažeru, cvičení na veslovacím trenažeru, józe. V jeho výbavě nechybí barometr, akcelerometr, gyroskop.  

 Náramek pomůže žít zdravě i těm, kteří se zdravým životním stylem začínají. Spočítá nejen jejich ušlé kroky, vzdálenost i spálené kalorie. Bude je také motivovat k pohybu. Při delším sezením je náramek upozorní, že je čas na pohyb.

Xiaomi Mi Band 5 bude svědomitě bdít nad vaším zdravím. Sleduje váš srdeční tep, kvalitu a délku spánku i hladinu stresu. Při vyšší hladině stresu vám nabídne dechová cvičení na uklidnění.

Xiaomi Mi Band 5 je všestranný

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 5 umí nejen sledovat vaše sportovní výkony a bdít nad vaším zdravím. Může vám také posloužit jako dálkový ovladač telefonu, přehrávač hudby, spoušť fotoaparátu i jako tichý budík, který vás probudí jemnými vibracemi. K jeho schopnostem patří i předpověď počasí.

Náramek vydrží v provozu na jedno nabití minimálně dva týdny, na nabíječce však stráví pouze několik desítek minut.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky-3/xiaomi-mi-band-5/

Náhradní náramky

Je váš náramek opotřebovaný nebo vás jednoduše omrzel a chcete ho vyměnit?  V regálech skladu velkoobchodu Kim Group leží náhradní náramky Xiaomi Mi Band 5 různých barevných variant. Můžete vybírat z barev Purple, White,  Pink, Light Pink, Green, Light Green, Dark Blue, Light Blue,  Red, Dark Red,, Black, Grey.

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=xiaomi+mi+Band+5