Xiaomi Mi Electric Scooter PRO – pro požitek z jízdy

Krátký popis:

Odolnost, nízká hmotnost, snadná skladnost, dojezd až 45 km na jedno nabití, informační LED displej mezi řidítky, maximální rychlost 45km/hod, možnost propojení s telefonem

Kompaktní, odolná a současně lehká a rychlá elektrická koloběžka se spoustou technických vychytávek  - to Xiaomi Mi Electric Scooter PRO, která je součástí pestré nabídky společnosti Kim Group. Na této koloběžce můžete jezdit celý rok, bez problémů snese venkovní teploty od +10°c do 40°C.  Nevadí jí ani prach ani slabý déšť. Tato koloběžka není pouze pro štíhlé jedince, bez problémů unese až stokilového jedince.

Kompaktní a současně skladní

Pevná a odolná konstrukce elektrické koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter PRO slibuje velkou odolnost i životnost. Příjemně Vás překvapí její nízká hmotnost a skladnost. Za její odolností a současně nízkou hmotností stojí letecký hliník. S touto koloběžkou můžete jít bez problémů do autobusu či do tramvaje.

Složíte jí doslova během pár vteřin. Stačí pouze uvolnit řidítka a sklopit je k zadnímu kolu. Objeví se madlo pro snadné přenášení koloběžky. Díky této vlastnosti můžete jet na této koloběžce i do práce. Koloběžka je nenáročná na místo, snadno jí uskladníte i v kanceláři.

Dojede až 45 km na jedno nabití

Xiaomi Mi Electric Scooter PRO vyniká velkou výdrží baterie, na jedno nabití na ní dojdete až 45 km. Za tuto schopnost je zodpovědná nejen vysoká výdrž baterie. Koloběžka je vybavena jedinečným systémem KERS, který dokáže při jízdě z kopce převádět kinetickou energii na elektrickou, což prodlužuje výdrž baterie pro delší dojezd.

S Xiaomi Mi Electric Scooter PRO je skvělá jízda

S elektrickou koloběžkou Xiaomi Mi Electric Scooter PRO si budete užívat jízdu. Výkonný elektromotor jí umožňuje vyvinout rychlost až 25 km/hod. Mezi řídítky najdete LED displej, který Vám zobrazuje aktuální rychlost, dojezd i stav baterie.

Pro bezpečnou jízdu

Jízda na elektrické koloběžce Xiaomi Mi Electric Scooter PRO je nejen rychlá, je také bezpečná. O Vaši bezpečnou jízdu se starají přední a zadní LED světla, duální brzdný systém E-ABS brzdou na předním a klasickou brzdou na zadním kole i 8,5" nafukovací kola s vysokou přilnavostí a schopností tlumit nárazy. Rychlost své jízdy můžete kontrolovat integrovaným tempomatem.

S Xiaomi Mi Electric Scooter PRO budete mít jízdu pod kontrolou

Elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter PRO snadno spárujete se svým smartphonem pomocí aplikace MI Home. Kontrolujte nejen svou rychlost, kapacitu baterie a dojezd. K dispozici máte také funkci uzamčení koloběžky.

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní, odolná a současně lehká a velmi skladná
  • Maximální rychlost 25 km/h a dojezd 45 km na jedno nabití
  • Duální brzdný systém
  • 8,5" nafukovací kolečka tlumící nárazy
  • Integrovaný tempomat
  • Informační LED displej mezi řídítky
  • Maximální nosnost 100 kg
  • Možnost připojení k mobilní aplikaci Mi Home