XIAOMI MI MAX 3 4GB/64GB GLOBAL BLACK

Elegantní, štíhlé tělo a velký displej – to je smartphone XIAOMI MI MAX 3 4GB/64GB GLOBAL BLACK, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Tento telefon vám snadno padne nejen do oka, nýbrž i do ruky. Navíc ho velice snadno udržíte jednou rukou.

Po zapnutí tohoto smartphonu vám jeho IPS displej nabídne velmi jemné a velmi věrné barvy. Potěší vás také podpora režimu noční scény i podpora režimu ochrany očí. Nevšední video zážitek doplní jedinečný audio zážitek. Během sledování vašich oblíbených filmů, videí či hraní her nebo poslechu vaší oblíbené hudby si můžete vychutnávat bohaté úrovně zvuku.

Nezklame ani zadní duální fotoaparát si rozlišením 12+5Mpx, se kterým pořídíte perfektní fotografie i v noci. Přední fotoaparát s rozlišením 8Mpx vám poslouží k pořízení bezkonkurenčních selfie.

Tento chytrý telefon společnosti Xiaomi se může pochlubit baterií o kapacitě neuvěřitelných 5500mAh. A nejen to. Štědrá kapacita tohoto telefonu vám poslouží i k nabíjení menších zařízení, jako je například fitness náramek či bezdrátová sluchátka. Naprostou samozřejmostí je vysoký výkon a nízká spotřeba.

Smartphone XIAOMI MI MAX 3 4GB/64GB GLOBAL BLACK je více než chytrým telefonem. Stačí pouhá jediná věta a z tohoto telefonu se stane váš osobní asistent. Tento šikovný pomocník například za vás pošle textové správy během řízení vašeho auta., zajistí vypnutí telefonu před spaním.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.