XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO – do města i na výlety

Krátký popis:
odolné, skladné, snímač točivého momentu TMM a profesionální posilovací systém, převodovka, 4 asistenční režimy
Cyklistika patří k oblíbeným sportům. Na kole můžeme nejen poznávat krásy přírody. Kolo nám také skvěle poslouží jako dopravní prostředek. Není však kolo jako kolo. U nás v Kim Group najdete XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO, na kterém si jízdu doslova vychutnáte.

Praktické i odolné

XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO, je velice odolné, jeho skládací rám i vidlice jsou vyrobeny z hliníkové slitiny. Mohou na něm jezdit nejen štíhlí jedinci, kolo uveze až stokilového jedince. Navzdory svým kompaktním rozměrům je velice skladné a není těžké, váží méně než 15 kg. Kolo je skládací, díky tomu zabere málo místa.

XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO je chytré

XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO se může pochlubit nadstandardní výbavou. Snímač točivého momentu TMM a profesionální posilovací systém a převodovka jsou Vám k dispozici pro chytrou jízdu bez dřiny.

Na řídítkách se nachází displej, na kterém můžete sledovat aktuální údaje o své jízdě. Lithium-iontová baterie s kapacitou 8650 mAh zajistí dojezdovou vzdálenost 45 km.

Toto inteligentní kolo se plně přizpůsobí Vašim požadavkům jízdy. Na výběr máte ze čtyř asistenčních režimů, mezi nimiž můžete snadno přepínat. Chcete-li si zvýšit fyzickou kondici, přepnete na Fitness režim, ve kterém pojedete bez elektrického příkonu.

Chcete-li si naopak užít jízdu bez námahy, zvolíte si Vylepšený režim, režim se zvýšeným elektrickým příkonem, s jehož pomocí bude pro Vás stoupání hračka. K dispozici máte také Vyvážený režim a Ekonomický režim.

Skvělý zážitek z jízdy bez dřiny

Šlapat na kole dá zabrat, zvláště tehdy, pokud chcete jet rychle, Avšak na tomto elektrickém kole společnosti Xiaomi se při rychlé jízdě nenadřete. Maximální rychlost 20 km/hod není málo. O Váš příjemný zážitek z jízdy bez dřiny se stará snímač točivého momentu TMM a profesionální posilovací systém

Toto elektrické kolo je chytré, automaticky zjistí Váš výkon a následně vygeneruje odpovídající energii s cílem usnadnit Vám šlapání. Ve výbavě kole najdeme také tři převody, které usnadňují jízdu i bez napájení.

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní, odolné i skladné
  • Maximální nosnost 100 kg
  • Dojezdová vzdálenost 45 km
  • Maximální rychlost 20 km/hod
  • Snímač točivého momentu TMM, profesionální posilovací systém a převodovka pro snadnou jízdu
  • 4 asistenční režimy
  • Maximální nosnost 100 kg